Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy már ne maradja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy már ne maradjak egyedül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megrémiszt annak a gondolta, hogy akár szakíthatnak is velem, ezt a múltban már meg is tették velem egy párszor. Ilyenkor mikor egyedül vagyok, tökre utálom más boldogságát nézni, nem egyszer irigykedtem is. Nem egy álomnő vagyok, akinek még egy félrelépést is megbocsátanának, habár én sose csaltam meg senkit, mindig becsületes voltam, de úgy se értékeltek. Attól félek ha mindent megkap tőlem a barátom akkor elhagy, meg fog unni. Ugyanis eddig az exeim mindent megkaptak tőlem, még sem voltam elég jó, így eldöntöttem többet nem fogom kimutatni azt mennyire szerelmes vagyok.
2021. ápr. 6. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Remek, igy aztán egy olyan spirálba teszed magad ami garantáltan eltaszit tőled mindent ami kapcsolat, öröm, őszinteség :)

Véletlenül se a félelmeidet kezeld, nem nem, zárkózz el mindentől és sírjon a szád h nem kellesz senkinek.

2021. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
OK, szóval mostani barátod előtt megjátszod magad... pont ezért fog elhagyni.
2021. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már olyan emberrel lenni aki értékel?
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először egyedül kell tudnod jól érezni magad. Két sánta emberből nem lesz egészséges, akkor sem ha egymás vállára támaszkodnak.
2021. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mostani barátom azt mutatja hogy értékel, mégise vagyok biztos magamban.
2021. ápr. 6. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Akk meg mi bajod van magaddal?
2021. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem azért unnak meg mert mindent megkapnak, hanem azért mert szexnél csak eldobod magad és fekszel mint egy darab fa, nincsenek önálló gondolataid, nem vagy spontán, stb.
2021. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kövér lány vagy?
2021. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér egyáltalán, de attól még elhagyhatnak simán.
2021. ápr. 6. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, pontosan értem, mire gondolsz. Nálam is ugyanez volt, háromszor hagytak el eddig azzal az okkal, hogy semmi gond, csak már unják és lennének másokkal is. Én is félek már belemenni egy kapcsolatba és akarva-akaratlanul is, de nagyon bizalmatlan vagyok a másik szándékait illetően. Ha megszereted és egyre jobban megismered a párodat, egyre inkább ki tudsz majd előtte tárulkozni és nem lesznek bizalmi problémáid. Szerintem eleinte nem baj, ha nem dobod oda a bizalmadat, hagyd, hogy a másik fél kiérdemelje a tetteivel.


22 nő

2021. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!