Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek válogathatnak, hogy milyen párt is szeretnének pontosan, míg másoknak hatalmas kompromisszumokat kell kötniük, hogy ne maradjanak egyedül?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
jo megjelenes,penz and sharm
2014. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az élet...
2014. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kihagytad azt a kategóriát, akik kompromisszumokra hajlandók, mégis egyedül maradnak. Van ilyen is. A válasz a kérdésre az, hogy nem vagyunk egyformák se ízlés, se tulajdonságok tekintetében, egyenlőség meg csak a mesében van.
2014. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző válaszolók írták! És elárulok neked egy titkot, de ne áruld el senkinek, jó?


Psssszt!


***Csak azoknak kell kompromisszumot kötni, akik nem jóképűek, vagy szexi csajszik!***


Lehet tagadni, hogy nem így van, de eddig mindenhol ezt tapasztaltam: itt, az életben, a környezetemben, a környezetemen kívül...

2014. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én spec. azért válogathatok mert nem félek egyedül lenni, nem rágom tövig a körmöm, hogy jaj mi lesz és nem látom a saját személyes kudarcom abban ha nincs mellettem valaki. Ugyanaz az ember vagyok párral vagy pár nélkül.

Ráérősen kényelmesen saját tempóval haladva, nézelődöm az egy éjszakások kilőve sose érdekeltek, csak a normális minőségi párkapcsolat azokhoz amúgy is idő kell, de nincs is hova sietnem.


A kompromisszumos megoldás egy kalap sz@r. Hazudsz magadnak is meg a párodnak is, és előbb-utóbb kibukik akik nem szerelemből választanak, hanem "hogy ne maradjanak egyedül" azok gyenge emberek és sok fájdalmat okoznak feleslegesen maguknak is és másoknak is. Kompromisszumot rengeteget kell kötni egy párkapcsolat során amúgy is de akkor azt már olyan emberrel kösd akit tényleg szeretsz és megfelel neked.

Az anyagi háttér más lehet, de végső soron az ember számít, az meg rajta múlik milyen életet önbizalmat épít fel. Csak a gyenge buta ember néz mindig másokat és irigykedik folyamatosan. Aki kézbe veszi az életét az magát nézi és több esze van annál, minthogy másokhoz hasonlítgassa az ő körülményeit, életét, tapasztalatait.

2014. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az ötös leírt mindent amit írhattam volna
2014. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11:53-as jót ír, de ez max. korai huszonéves korban működhetne így. Van a világon biológiai óra is. Várhatsz a kompromisszummentes megoldásra, csak ha 40 éves korodra jön össze, akkor már semmi értelme.
2014. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igaza van biztos a 7-es válaszolónak a biológiai órával, de mivel a huszas éveim közepe felé járok és nálam még nem ketyeg, nem érzek késztetést sietségre. Úgy vagyok vele, hogy a dolgokkal majd foglalkozom ha itt az ideje, ha másképp érzem gondolom majd másképp is cselekszem.
2014. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert bizony van aki "szépnek" vagy "helyesnek" születik,és vannak akik nem.Ez a különbség javarészt.
2014. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es egyszer lenne olyan párod aki csak szép/helyes de belül olyan üres mint egy ping-pong labda egyből rájönnél mekkora marhaságot beszélsz.

Szidják itt az embereket milyen felületesek, de igaznak fogadják el a feltevést, hogy a jó külső automatikusan udvarolók/jelentkezők hadát jelenti valamint boldog kapcsolatot, akkor ki is a felületes?

2014. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!