Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy normális párkapcsolatban szívesen veszek fel szexi fehérneműket, pár hónapos kapcsolatban viszont bazári majomnak érzem magam tőle?

Figyelt kérdés

Ki van akadva rajtam a mostani párom, hogy ő ilyeneket és hasonló "pluszokat" miért nem kap tőlem, ez szabályosan problémákat szül közénk.

Probáltam egyszer felvenni neki is ilyesmiket és teljesen úgy érzem magam mintha "rendelésre,kérésre"lenne kötelező tennem ingyen..

Miközben pl exem mégcsak nem is kért tőlem soha hasonlokat sem, alapbol laza oldott voltam vele és simán hordtam szexi cuccokat otthon mellette.



#szórakoztató ipar otthon
2021. ápr. 7. 06:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Vele valahogy nem jön belülről, hanem olyan érzés mintha szórakoztatnom kéne tudatosan szándékkal
2021. ápr. 7. 06:31
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene tudnod, hogy ez az érzès azért van-e, mert pár hónapos kapcsolat, és később feloldódsz (bár ezt sem értem) vagy azért, mert a mostani pasid nem hozza ki belőled azt az énedet (ami baj).

Én is voltam úgy exszel, hogy alapvetően imádom ezeket a fehérneműket, tele a szekrény, de neki eszembe se jutott felvenni, és méltatlankodott is miatta. Utána sem vettem fel, mert nem éreztem semmi késztetést. Szakítottam is rà 1-2 hónapra.

2021. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az idő. Mivel exemnek hogy felvegyem nem kellett sok.


A 2 srác között csak annyi a különbség hogy az egyiknek eszébe sem jutott, a másik meg szabályosan követelőzik es veszekszik velem ez miatt.


Nem ertem magam

2021. ápr. 7. 07:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, más az ha csinálnál reggelit neki kedvességből, meg más az ha elkezd követelni.


Nagy különbség.


Könnyű tisztázni. Engedje el, hagyjon neked teret, mert a követelőzésétől nem tudsz magadtól kibontakozni.

2021. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Minek vagy vele ha nem tudsz felszabadult lenni mellette?
2021. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4 igen ő mentálisan nagyon erőszakos tipus és nem is ért engem hogy semmi olyat nem kér pedig ami nehezemre esne.


De pl más is. Exemmel egy rakat aktképet csináltunk, mig a mostani követeli a szexfotokat, videokat velem ugy hogy alapbol veszekedés van koztunk ilyenek miatt, ezert kitalál akkor mást mivel erőszakoskodhat.


5# nem azert jottem vele össze hogy szorakoztassam. Errol nem ia tudtam hogy igy fejlodik majd a kapcsolat ill elfajzulnak a dolgok a szenvedelyes tökéletes szexbol veszekedések és verseny" lesz.

Igazábol most tartok a -nem térek magamhoz- fázisban, mintha vmi rossz álomban lennék, nem tudtam hogy ez lesz koztunk, mi okozza, hogyan leszunk ezen tul.

2021. ápr. 7. 07:21
 7/27 A kérdező kommentje:
Pár hónapos kapcsolatban elvárásokat támaszt hisztizik, követel. Problémákat kreál közenk a semmiből. Es egyre görcsösebbè tesz tehát pont ellenkezőleg sül el.
2021. ápr. 7. 07:23
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

De ez sem mindegy, hogy miért nem jön a késztetès. Ezt meg tudnod magadnak vàlaszolni.

Azért nem jön, mert pl félsz, hogy kritikàt kapsz, ezért nem vagy oldott? Bár ez értelmetlen, mert bizonyára szexeltetek már.

Az lehet az egyetlen ok, hogy ő nem hozza ki azt a kacér énedet. Nyilvàn nem első perctől követeli, tehát az volt ennek az előzmènye, hogy akkor sem vetted fel, amikor már bőven eltelt annyi idő.

Légy őszinte magadhoz szerintem.

2021. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Közben kommenteltèl, kérdező. Akkor szerintem egyértelmű. Az exem ugyanilyen volt. Erőszakos, hisztis, követelőző. Az a hírem van, hogy valszeg csak rosszabb lesz. Most kezdi kimutatni a foga fehérjét.

Tuti vmi beteges önbizalomhiányban is szenved, amiért ezen hisztériàzik, hogy neki miért nem “jár” az, ami az exnek.

2021. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem most, de szerintem a közeljövőben kuka.
2021. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!