Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a viselkedés egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés egy felnőtt férfitól?

Figyelt kérdés

Ha kettesben vagyunk mosolyog, kedves, érdeklődő, beszélget. Ha többen vagyunk, vagy másvalakivel vagyok és úgy találkozunk, akkor meg flegma és bunkó, köszönni se akar, alig néz rám, vagy vágja a képeket. Esetleg beszólogat ilyenkor.

Mi baja lehet? Igazából nem bír? Akkor kettesben miért teljesen más?

30+ a férfi.


2021. ápr. 8. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy szégyel vagy menőzni akar..szóval jobb ha hagyod a pasit...
2021. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira csúnya, hogy szégyellnie kelljen, főleg, hogy nincs is köztünk semmi.
2021. ápr. 8. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az is lehet érez irántad valamit amit mások előtt így próbál leplezni. Bár ez elég gyerekes viselkedés ha érez valamit ha nem.
2021. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet amikor másvalakivel vagy, akkor pasival vagy, és ez neki egyértelműen nem tetszik, mert te bejössz neki, ezt a vak is látja, és az arcodról azt olvassa le ilyenkor, hogy a másik srácot is kedveled, ehhez meg nem tud jó pofát vágni. Ugyanakkor azt se akarja kimutatni feléd, hogy te irányítasz, ezért játssza a bunkó elérhetetlent, hogy ha esetleg kosarat kap, akkor majd úgy adja elő szépen, hogy ő dobott téged, mennyivel másabbul hangzik, nem?
2021. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Az az igazság, hogy nekem úgy jött le, hogy tetszem neki, viszont nem egyértelmű, sosem közelített egyértelműen. Persze bókolt már, de csak sablonokat mondott. Én nem nyitottam felé, mert van párja. Viszont tényleg úgy néz ki, mint aki féltékeny ilyenkor (több hasonló eset is volt). Elég nehéz rajta eligazodni, pont ezért érdekel szerintem régóta.
2021. ápr. 8. 11:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én igazából mindig azt hittem, csak szórakozik velem.
2021. ápr. 8. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:

biztos nem szórakozik, akkor nem lenne kedves előtte, plusz párja is van, ez pedig eléggé unfair szórakozás


vaaaaaaaaaaaagy


nincs semmiféle párja, csak kamuzott, így nem néz ki totál lúzernek, és közben nyugodtan próblkozhat nálad

2021. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg van párja, együtt élnek.😅
2021. ápr. 8. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit, de ha ketten vagytok, akkor mégis. Játszmázik.
2021. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: De mire jó ez a játszmázás?
2021. ápr. 8. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!