Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem gyerekes viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem gyerekes viselkedés egy 30-on túli férfitól?

Figyelt kérdés

Tavaly volt köztünk egy rövid viszony aztán megszakadt (pontosan azért is, mert kissé gyerekes viselkedése tud lenni néha), azóta van már neki párja. Múltkor este beszéltem vele skype-on amikor valami megint olyat mondott, hogy mondtam inkább megyek és lefekszem. Nem köszöntem el, erre ő írta, hogy ő legalább elköszön. Mintha akkora hatalmas nagy probléma lett volna, hogy éppen nem köszönök el. Meg volt képcsere (persze nem arcról) ő küldött 3-at is a farkáról én csak 1-et magamról. Ezt is úgy állította be mintha nagyon megerőltette volna magát azért, hogy küldjön nekem képet. Úgy volt hogy küldök még, aztán mégsem küldtem, és ekkor is játszotta magát, hogy ő legalább rááldozta magát.

Azóta végleg megszakítottam vele még a beszélgetést is, nem mentem bele semmibe. Nem vagyok olyan hülye, hogy hasson rám ilyenekkel. Próbálja ezeket úgy beállítani mintha olyan hatalmas nagy dolgok, pedig nem azok.


2015. jan. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tőled is gyerekes viselkedés.

"Meg volt képcsere (persze nem arcról)"

2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem!
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly, érett 17-18 évesnek tűnsz.
2015. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem 17-18 vagyok, de szerintem egy 17-18 éves még lehet gyerekes, 30-on túl már nem kéne. És nem is rólam szól most a kérdés.
2015. jan. 21. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kiről szól a kérdés? Nem is te foglalkozol egy fkalappal, még kérdést is írsz ki neki.
2015. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!