Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik nem szépek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik nem szépek, mégis sikeresek a férfiaknál, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Ennyit számít a kisugárzás? Mitől lesz valakinek jó a kisugárzása?
2021. ápr. 8. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyetemen volt egy csaj, kissé duci-juci típus, nem az aki után megfordulnak az utcán. De kedves volt miközben hatalmas volt a szövege. Folyton 4-5 srác legyeskedett körülötte, míg a hűvös szépségek magukban ücsörögtek, mert senki sem mert vagy akart kínlódni velük...
2021. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem itt rinyál.
2021. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Átlagosra vagy átlag alattira gondolsz?

Átlagos gondolom a magabiztosságával, egészséges önértékelésével, vidám természetével, meg hogy értelmes, intelligens.

Az átlag alatti meg sikeres soha nem lesz, esetleg ha megvannak benne is az előző tulajdonságok, akkor tud magának társat szerezni időről-időre. De sikeres nem lesz bármit csinál. Esetleg ér el sikereket.

2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek más számít szépnek.

Egyébként meg a kisugárzás, intelligencia tényleg számít

2021. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek más a szép igen, de a jó belső tulajdonságokra nagyjából mindenki vevő.

Jellemzően pl a filmiparban is a borzalmas modorú nőket általában mindenki utálja.

Kedves, odaadó, vidám, jó humorérzékű, gondoskodó, pozitív....ezek nőknél nagyon kelendőek.

2021. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Te egyébként szépnek gondolod magad mégse foglalkozik veled senki sem. Benned van a hiba.
2021. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talan az amerikak piteben volt, amikor a kigyurt magas sikeres sracnak a dagadt csajok tetszettek. Mindenkinek mas a szep. Egyik vekony ismerosom is a "csunyakra" bukik. Neki az tetszik. Van aki a nagymellu noket tartja csunyanak, ilyet is ismerek.
2021. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Átlag alatti vagyok, de emiatt kicsit gátlásos is. Viszont ismerek nálam csúnyább nőket, akiknek több normális férfi is udvarol.
2021. ápr. 8. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig a szépség az elsődleges, viszont látszódjon , hogy ápolt vagy, és tudd mi áll jól neked. Minimális smink, normális frizura, és megfelelő ruha ami jól is áll sokat dob a latban egy pasinál.

Vannak ilyen átváltoztatjuk szépségstudiók, és döbbenetes, hogy mit hoznak ki egy olyan nőből is, aki nem torődik a kinézetével.

Az exem is volt egy ilyenben, és megdöbbentő volt amit csináltak vele. Majdnem elgondolkodtam, hogy újrakezdem vele ;)

2021. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom. Nem vagyok csúnya ugyan, az alakom jó, adok magamra és csinosan öltözködöm, de az arcom nem egy ideál szépség, feltűnő bőrhibáim is vannak. Viszont nagyon közvetlen vagyok, könnyen teremtek kapcsolatokat, egyáltalán nem vagyok gátlásos idegenek előtt sem. Talá ez lehet az oka.
2021. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!