Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihetnék ebben?

Figyelt kérdés
Ha a páromnak előttem csak átlagos/vékony barátnői voltak egyet leszámítva, akkor hogyan tud vonzódni hozzám, sőt, hogyan tud szerelmes lenni belém? Nem akarom elcseszni a kapcsolatot, nagyon jól megvagyunk, csak ez a dolog ott motoszkál a fejemben sajnos. Mielőtt nekem estek, hogy fogyjak le, betegség, ill. az arra kapott gyógyszerek miatt híztam meg pár éve, azóta már sokat sikerült leadnom (109 kg-ról most vagyok 80), de még nem az igazi, dolgozom rajta. Párom nagyon szeret, tudom, érezteti velem minden nap, nagyon jól vagyunk minden téren több mint egy éve, szexuálisan is, de amikor korábban az exekről beszélgettünk, és mutatott pár képet, hát... konkrétan lehidaltam egy-két csajszitól, hogy milyen csinosak, szépek, én meg a kanyarban sem vagyok hozzájuk képest. Tudom, dolgoznom kell az önbizalmamon, de aki volt már ilyen helyzetben, ilyen gondolatokkal, az hogy oldotta meg? Sikerült elfelejteni ezeket a negatív gondolatokat, változtatni rajtuk? Mindketten harmincasok vagyunk egyébként.
2021. ápr. 8. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod emberileg is fontos h milyen a másik, valószinüleg jobb társ vagy, jobb ember, az h husibb, jelen esetben nem jelent semmit.
2021. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem csak a külső számít, csak valahogy olyan nehéz elhinni, hogy eddig vékony lányok jöttek be neki, most meg engem szeret, engem kíván. Azért az ízlés alapjaiban nem nagyon változik, ezért fura ez nekem. De köszönöm a válaszod :)
2021. ápr. 8. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen, nyugodtan békélj meg magaddal, főleg ha éjjel nappal érzed rajta h odavan.
2021. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben van, szerintem ne generálj problémát. Nem véletlenül van veled, látta eddig is, milyen vagy, és melletted döntött. Nem piszkál, nem aláz meg, nem hasonlítgat másokhoz, kimutatja, hogy szeret...stb, szóval minden rendben van.

Dícséretes, hogy dolgozol magadon, gratulálok az eddigi sikeredhez! Most már tényleg csak az önbizalmadon dolgozz inkább. Ne tedd tönkre a jó kapcsolatodat az önbizalomhiányod miatt, mert bánni fogod.

2021. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!