Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora marhaság a Hottie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora marhaság a Hottie?

Figyelt kérdés

Poénból kitöltöttem egy tesztet, amit 7nap alatt pontonként kiértékeltek.

Ilyen olyan pasizási tippeket akarnak rám sózni, hogy kb királynő lehessek egy kapcsolatban, ahol a pasi majd úgy ugrál körbe, mint a loise és Clarkban volt egy jelenet, ahol havat gyöngyöt meg mit tom még mit hoz azonnal.

Hát picit fura számomra.


Pláne, hogy a teszt nagyjából arra jó, hogy mézesmadzag legyen, de valódi információt nem gyűjt be rólad. Kb előző életedben egy fáraó voltál jellegű.


2021. ápr. 8. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

"Ilyen olyan pasizási tippeket akarnak rám sózni, hogy kb királynő lehessek egy kapcsolatban, ahol a pasi majd úgy ugrál körbe"


Eddig olvastam, ezzel max pincsikutyát fogsz, férfit nem.

2021. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
A Hottie nem nőkre használatos hanem a jópasira. Ellentéte a Nottie, gondolom egyértelmű a jelentése.
2021. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem annyira kedves 2-es.

Ez az oldal "Hottie" arra ad tippeket, hogy hogyan pasizzunk jól, hogy egy ujjunkat se mozdítva ugráljanak körbe minket, átlag Juliska is olyan életet élhet mint Vajna Timike, mert minden pasinak tudja a titkát, és tudja is alkalmazni.

2021. ápr. 8. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki erre jár pontozni, az meg ugyan mondja már el, hogy miért.


Amit olvastam belőlük, azzal kb az egyes megírta, a kettest ugyan nem nagyon értem, de lehet ő sem engem...

2021. ápr. 8. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jól van ne pattogj már. Bocsi, nem tudtam hogy weboldalról beszélsz.

Te lány vagy? Úgy írsz mint egy lenéző pasi, mi nem beszélünk magunkról úgy hogy "mi, átlag Juliskák".

2021. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen nő vagyok, és egy teljesen átlagos élet élek, átlagos külsővel.


És nem én pattogok, te válaszolsz úgy, mintha csak egy amcsi film lenne a helyes válasz...

2021. ápr. 8. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem ezt az oldalt,sztem ez nem így működik...
2021. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!