Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hitegetik itt sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitegetik itt sokan a csúnya fiúkat azzal, hogy lehet kompenzálni belső tulajdonságokkal az előnytelen külsőt? Marhaság!

Figyelt kérdés

Pontosan tudom milyen az,ha valakinek csúnya az arca.Annak egyetlen lánynál sincs esélye.Nem lehet semmivel kompenzálni

fiatal korban,kész.És jöhettek azzal,hogy ilyen olyan csúnya embereknek van nője,nem,ők akkor nem csúnyák,hanem átlagosak,

csúnya fiúval egy lánynak sem hajlandó ismerkedni.

Megosztom veletek a tapasztalataimat.Egy ideig neten próbáltam ismerkedni.Amíg nem láttak rólam képet a lányok,semmi gond

nem volt.Ők írtak nekem sokszor,szerettek velem beszélgetni,kedvesek,aranyosak voltak.Aztán képküldés után mindig változtak a dolgok.

Alább hagyott az érdeklődés,nem kerestek többé,ha én írtam,csak ritkán és rövidet válaszoltak.Nem kérdeztek többé semmit,nem voltak

kedvesek,sőt bunkó modort vettek fel.Amit addig dícsértek,utána már gúnyoltak.Az arcomra mind csak az "aranyos" jelzőt

aggatta,ami köztudottan ronda fiút jelent.Ha én nem kerestem őket,soha többé nem írtak.

A valóságban ugyanez.Átnéznek rajtam mind,mint ha levegő lennék,ilyen,másnak természetes dolgok,mint szemezés,mosolygás soha nem

történt velem,pedig 20 éves vagyok már és sosem zárkózom el a lehetőségek elől.De nem és nem,észre sem vesznek,arrébb mennek,

elfordulna.Mind.Hiába mondjátok,hogy legyél magabiztos,határozott,nyitott,kedves,férfias stb. ha egyszer lehetőség sincs ismerkedni

senkivel.Volt,hogy megszólítottam egy lányt,hogy nem tudna-e segíteni merre van egy épület,amit akkor kerestem.Fogta,bedugta a

fülébe a fülhallgatót és úgy tett,mint ha ott sem lennék,semmi válasz,nem nézett rám.Pedig később többször láttam pont abban

az épületben,tudta hol van,hiszen oda járt előadásokra.De még vannak történetek bőven,kár tovább ragozni.

A tanácsokról,amiket adtok:edzek,sportolok lassan egy éve,odafigyelek a táplálkozásomra,volt már millióféle frizurám,stílusom.

Eredmény semmi a rusnya arcom miatt.


2014. szept. 3. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ez a rondák sorsa, ezen nem lehet változtatni.

Max azzal hogy nagyon gazdag leszel.

Üdv:Egy másik csúnya fiú.

2014. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Pont azt akartam írni, hogy egy vastag pénztárca nagy lépést jelentene.
2014. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
És te miért hitegeted magad azzal, h jó ember vagy és ezért jár neked egy szép barátnő? Elmondom, egyik sem igaz! Egy megkeseredett, felszínes, durcás kis p!tsa vagy, ráadásul csúnya is! A hozzád hasonlóaknál próbálkozhatsz, akkor TALÁN van esélyed.
2014. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs velem azon kívül,hogy csúnya vagyok,hidd el.
2014. szept. 3. 13:12
 5/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
69%
Csak neked lehet igazad,mindenki más téved,ne keresd a megoldást,inkább keseregj magadban és hibáztasd a többi 7 milliárdot,úgy van,jó ez így.
2014. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

a #3-assal részben egyetértek...


azért kíváncsi lennék a "rusnya arcodra"...


képküldés után velem sem akartak többen beszélni, mert csak egy eléggé hátrányos...akik személyesen ismertek azt mondták 10x jobban nézek ki a valóságban...szóval lehet nálad is a kép ami nagyon hibás...én átlagos vagyok, régen amikor nagyon önbizalom hiányos voltam én is rondának láttam magam...szóval nem mind1 a kisugárzás...mellé pár fontos belső tulajdonság és hidd el nem maradsz egyedül...nekem konkrét elképzelésem volt, milyen lányt keresek és ő talált rám...de azért mert megváltoztam hozzáállásban...és pont az itteni válaszaim alapján keresett meg...szóval ez nem hitegetés...de már más is linkelt itt be képet, hogy milyen szép pár együtt...átlagos srác átlagos lány...persze annyira nem volt szép a srác, a lány meg mondjuk úgy elég srác ideálja...de mégis egymásra találtak...szóval ha te elhiszed, hogy sikerülni fog és teszel is érte akkor tényleg így van...de ne az én hitegetésemet hidd el...hanem higgy saját magadban!

2014. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az idő segíteni fog. A férfi idővel szépül hidd el.
2014. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos,akkor most elmondok neked valamit.Akárki foghatja magát és lepontozhat,vagy gondolhatja,hogy nincs igazam.Saját véleményem/tapasztalataim fogom leírni.Sajnos,nem csak mi lányok nem akarunk csúnya srácot magunk mellé,hanem a fiúk se szeretnének ronda csajokat barátnőnek.Ezzel nincs baj,ilyen a mi generációnk.Felületes,felszínes.Sajnos nem mindannyian születünk szépnek,viszont.De egyedül az arcod az,amin nem tudsz változtatni.Te az öltözködésed/hajviseletedet/tested általában látható részeit tudod alakítani,ezáltal a kisugárzásodat is.A lányok ezért sminkelnek,öltözködnek,hogy kihozzák magukból a legjobbat,még ha arcra nem is annyira szépek.Ha nem is sminkkel,de erre a fiúknak is van esélyük.Ha látok egy fiút,aki jól,divatosan öltözködik és látszatra igényes,akkor is be fog jönni,ha arcra nem egy jóképű srác,ezt tapasztalatból mondom.Nem kell drága márkákban mászkálni,elég ha H&M-ben vagy Bershkaban az egyszerubb,alap darabokat beszerzed,ami még nem egy horror összeg,és vágatsz magadnak egy divatosabb frizurát.Ha meg kicsit duci vagy diétázol egy kicsit.Bocsánat ,lehet ez most felületesnek és rosszindulatúnak hangzik,de a legnagyobb jóindulattal mondom,hogy ha ezeket végig csinálod,még ha az arcod nem is egy főnyeremény,akkor is egy 7-es leszel.Ha gondolod,bárkinek szívesen segítek.Vásárolni,tanácsolni akármit.Írj,küldj képet,vagy nem tom :)

17/l

2014. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!