Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is szokott olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott olyan lenni, hogy időszakonként (nem direkt) visszaemlékeztek a "közel"múltba vagy egy csak eszedbe jut, és belegondolsz, hogyan csinálhattál annyi marhaságot?

Figyelt kérdés
Visszagondolva egyáltalán nem értem magam. 1-2 évvel ezelőtti dolgok, már túlléptem, nem az, csak mindig bosszankodom ha eszembe jut: hogy lehettem ekkora barom? Mintha egy teljesen más ember lennék most. Nem ismerek magamra ha visszapörgetem az emlékeket, pedig csak 1 éve történt. Nektek nem fura ez? Vagy csak én vagyok vele így? Bevallom, nagyon szégyellem azt az időszakot, és ha csak egy kép is beugrik, rosszul vagyok magamtól. Wtf?
2017. dec. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Szorongás, kezeltetni kell.
2017. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire gyakoriak ezek a gondolatok.Nincs baj az emlékekkel, vond le belőle a tanulságot.Az is te voltál.Ha rossz volt örülj neki, hogy változtál és legyél magadra büszke.Szeresd magad.
2017. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez allandosul ott kezdodnek a bajok.
2017. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!