Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos férfiak többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos férfiak többsége jobban kedveli az egyszerű, sportos, nemsminkelő lányokat?

Figyelt kérdés

Vagy azért vágynának csinosabb nőkre, csak úgy vannak vele, hogy azok biztos sokba kerülnek és úgyse lenne esélyük?

Tudom, egyszerű lány is lehet "csinos", de a többség csak megnézi a szexi, kihívó, tip-top luxusnőket piros miniruhában és magassarkúban.


2021. ápr. 8. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Emlékszel még arra a jelenetre amikor Cameron Diaz a Maszkban egy csodás piros ruhában esővíztől nedvesen egy istennőnek látszik? Szerintem a világon minden mozinéző beleszeretett.

És most nézd meg milyen kinézetű férje van, ennyi.

2021. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A nők többsége is megnézi a szexi, kihívó, tip-top luxusnőket piros miniruhában és magassarkúban, mégse akarnak együtt élni vele. Aki feltűnő, azt megnézik, ettől még az emberek többsége a természetes szépséget választja ha lehet.
2021. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk én nem vagyok átlagos, de mindig is jobban szerettem a nem (vagy csak kicsit) sminkelő converse cipőben járó sportos lányokat, mint a kikent-kifent, magas sarkús csajszikat. Azt nem mondom, hogy nem nézem meg az utóbbiakat, mert az nem lenne igaz, de a páromnak az előbbiek kellenek. Amúgy meg ki mondta, hogy egy sportos smink nélküli lány nem lehet csinos. Nagyon is csinosak tudnak lenni!
2021. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

mindig ezek a vegletek.. nem csak a nemsminkelo, egyszeru sportos csajok meg az agyonvakolt tusarkus cicababak vannak.

en sminkelem magam, de nem feltunoen, de ha megyek valahova, mindig megcsinalom szepen a sminkem, a hajam, de nincs rajtam voros ruzs meg oriasi muszempilla pl. oltozkodesben ugyanez kb, nem jarok magasaarkuban, miniszoknyaban, legtobbszor valami soortos cipo van rajtam farmerral, de ehhez mondjuk siman felveszek egy kivagottabb/rovidebb/szexibb felsot, ha epp olyan kedvem van. tehat nem vagyok kihivo luxusno, de sminkeletlen szurke eger sem, es azt kell mondanom, igy is megneznek sokan, atlagos ferfiak is. egy ‘atlagos’ ferfi is szereti ha egy no ad magara, de ehhez nem kell feltetlenul agyig kikent magasarkus luxusnonek lenni.

2021. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

de amugy nem lehet altalanositani, volt tokeletes modell kinezetu pasim, aki nagyon igenyes volt magara, mar-mar piperkoc modon, de o pl kifejezetten nem szerette ha sminkelek, mindig mondta, hogy max egy szempillaspiral eleg, azt se ertelte kulonosebben, ha kioltoztem, az egyszeru, minimal dolgokat preferalta.

ugyanakkor sokkal ‘atlagosabb’ alternativabb stilusu pasim meg neha kifejezetten kerte, hogy sminkeljem ki erosebben magam meg vegyek fel valami szexit. szoval ahany ferfi, annyifele izles.

2021. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Mennyire kell töketlennek lennie annak a pasinak aki megijed egy kisminkelt, magassarkús nőtől és rögtön arra gondol hogy ezt majd neki kell finanszíroznia? 😅

Valószínűleg karcsúak is azért vagyunk mert épp nincs gazdánk aki etessen.

2021. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én átlag feletti fiatal férfinak mondanám magam, és engem javarészt az ilyen "természetes" lányok vonzzanak. Emlékszem exem is tökre ki volt akadva mikor sportolt, hogy ne menjek oda hozzá, mert büdös,n meg izzadt, de basszus, ez tök normális, nem?😅 Most emiatt nem fogok fujjogni, attól ő még ugyanaz a lány, akit szeretek.😅

Viszont. Ha valami eseményre megyünk vagy ilyesmi, akkor tudni kell szépen, nőiesen is öltözködni. :)

Én a falra másznék ha a jövendőbelim mindig miniruhákban járkálna mindenhova...

2021. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Van egy barátnőm, aki mindenhova miniruhában és magassarkúban jár, a pasik mindig csak szexre használják. Az átlagosabban öltözködő lányoknak a baráti körömben mind van barátja.
2021. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen mert szeretem a természetességet. Ennyire bonyolult a dolog.
2021. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az ilyen csajokat. Az meg a hálálom, ha agyonra van sminkelve.
2021. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!