Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kapcsolatomról? Szar vagy átlagos?

Figyelt kérdés

A barátnőm és az ő kapcsolata nagyon jó szerintem. És ahhoz képest az én kapcsolatomat sokszor tök szarnak érzem. Nem azt mondom, hogy most szakítani akarok, sem azt, hogy nem szeretem a páromat. De tény, hogy rohadt messze vagyunk egy igazán szép párkapcsolattól, és soha nem is fogunk közelebb lenni.

Mit tom én, pl. a barátnőmék kapcsolata olyan, hogy rengeteg mindent csinálnak együtt. Együtt utaznak, együtt filmeznek-sorozatoznak, együtt mennek a rokonokhoz, együtt mennek shoppingolni. Van egy mobilos játék, még azzal is együtt játszanak, egy csapatnak a tagjai a játékon belül. Hamarosan kutyájuk is lesz.

Én a kapcsolatomban közel se ennyit csinálok együtt a barátommal. Dehogy megyünk együtt vásárolni, max élelmiszert, de sokszor azt is külön. Néha együtt utazunk, de sokszor külön. Néha együtt filmezünk, de sokkal több mindent nézünk külön-külön. Még a családjainkhoz se mindig együtt megyünk. Nem mondom, hogy szeretnék összenőve lenni a barátommal, de bizony inkább olyanra vágyom, mint a barátnőmék kapcsolata. Ők sincsenek összenőve, nekik is vannak egyéni elfoglaltságaik, ők se mindent de mindent csinálnak együtt, de azért sok mindent.

Az is tetszik az ő kapcsolatukban, hogy mindig olyan büszkék a másikra, elfogadóak, támogatóak. Mindig összefognak. Mi a barátommal ilyenek sem vagyunk... Mi nem vagyunk ketten a világ ellen.

Nem tom, hogy most akkor nekem van szar kapcsolatom, vagy ez inkább átlagos, ami nekem van, és a barátnőméknek van álomkapcsolata.


2021. jan. 8. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem szar a kapcsolatod. De mindenkinek más a szar. Van aki ennyivel is megelégszik.
2021. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Na ez ultragáz, hogy másokhoz méregeted magad. Hol az istenverte kommunikáció a kapcsolatotokban? Nem tetszik az, ahogy áll a kapcsolatotok, akkor mond el a párodnak, hogy szeretnéd ha több időt töltenétek együtt. Ha nem hajlandó a kompromisszumra, keresni kell mást, mert nem egyformák az igényeitek.
2021. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődék kapcsolata a normális. Ha két ember szereti egymást, szövetségesek. Nem csak a mobiljátékban, hanem mindenben. Vannak persze, akik jobban vágynak egymás társaságára, mások több önállóságot igényelnek, de alapvetően mégis egy csapat a két ember. Lehet, hogy szeret a társad, csak ő az a típus, aki nincs annyira összenőve a párjával. A rosszabb eset, hogy nem is igazán szeret, csak úgy elvan veled. Akármelyik helyzet is áll fenn, nem ő a megfelelő ember számodra.
2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Az egy dolog, hogy kívülről, hogy néz ki egy kapcsolat. Lehet, hogy mindenhova együtt járnak, otthon meg a négyfal között repkednek a tányèrok. Teljesen normális a ti kapcsolatotok. Tartósabb lesz, mint az övék!
2021. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben ez egy szar kapcsolat. Egymás mellett éltek és ennyi.
2021. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez annyira nem szar, egyedül azért az, mert számodra az. Így innentől az lesz, mert a kapcsolat "értékét" a benne lévő kettő ember dönti el. Ha nekik jó, akkor teljesen mindegy, hogy mindenki más szerint szar-e. Ahogy fordítva is igaz - lehet otthon tök szar a kapcsolatuk, de ha kifelé a jót mutatják - mindenki idealizálja majd őket - holott... nem kellene.
2021. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk inkább olyasmi a kapcsolatunk, mint a tiétek, sok közös dolgunk van de külön is ugyanannyi. A különbség viszont az, hogy én semmilyen szinten nem vágyom olyan kapcsolatra, mint a barátnődéknek van, mert nem vagyok ilyen típusú ember, aztán amint látod az előttem válaszolók pedig inkább olyan kapcsolatban élnének, mint ők. Én is normális vagyok és ők is, erre nincs univerzális recept. Mindannyian mások vagyunk, más igényekkel, de a két fél igényeinek meg kell egyeznie, különben ez örök konfliktusforrás lesz és valaki mindig boldogtalan lesz. Ha te úgy érzed, nem ilyen kapcsolatra lenne igényed.

Mondjuk mi abszolút elfogadóak és támogatóak vagyunk, mindig összefogunk, de ez alap dolog tök függetlenül attól, hogy mennyi mindent csinálunk együtt, szerintem ez tök más téma és sokkal nagyobb probléma.

2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed, nem ilyen kapcsolatra lenne igényed, akkor lépned kell**

Ez lemaradt

2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem biztos, hogy jobb vagy rosszabb, lehet csak másra van igényetek.


Na meg a mások kapcsolata, amikor kívülről látja az ember mindig jobbnak tűnik, mert azt nem látja ha végig veszekednek egy több órás autóutat, nem tudja, hogy lehet egy hónapja nem szexeltek, az egyik nem ad pénzt a másiknak, függőség van... és mennyi minden lehet még ezeket kívülről nem látja a szemlélő, csak a jót, meg amit mutatnak. A saját kapcsolatában meg mindenki látja a jót is és a rosszat is és így a saját rosszabbnak tűnhet.

2021. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te/ti ezt jónak erzitek, akkor jó. Ha szarnak, akkor szar. Vannak emberek akik egy kapcsolatban is szeretnek több énidőt, vannak akik kevesebbet.

Minden kapcsolat egyéni igényeket ölel magába. Nyilván az a legjobb, ha ezek az igények közel egyforma mértékben vannak jelen mindkét félnél.


Ha a barátodnak ez az állapot jó, de neked nem, akkor ez egy rossz kapcsolat.

Ugyan ez vica versa.

Sehol nem jó az, ha az egyik félnek nincsenek kielégítve a szükségletei (fizikai, lelki, tárgyi)


De ne a barátnőd kapcsolatához hasonlítsd magatokat. Találd ki, hogy számodra mitől lenne jó/jobb a kapcsolatotok, és beszéld meg a barátoddal.

2021. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!