Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít átlagos pasinak,férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít átlagos pasinak,férfinak?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne ha tudnál róla mutatni egy képet.

2021. jan. 15. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
atlagos: nem kifejezetten jo kepu vagy extran jo pasi, de nem is ronda vagy igenytelen. kepet nem linkelgetek, tettem mar sokszor sok hasonlo temanal ea a frusztralt incel kulonitmeny mindig leszolta, hogy az nem atlagos, hanem jo pasi. mindenkinek mas a merce, felesleges errol vitatkozni.
2021. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És most akkor hogy döntse el az ember?
2021. jan. 15. 19:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egzakt definíciója. Már csak azért sem, mert kinek mi az átlagos?
2021. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nektek mi az átlagos?

Jó lenne egy fotó.

2021. jan. 15. 19:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a sógorom átlagos, a húgomnak ő az etalon.


Átlagos az, aki lehetne statiszta, mert nincs rajta semmi ronda, de semmi szép sem, ami miatt megakad rajta a szemed. Mint egy default sim vagy egy stock photo.

2021. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akiből a legtöbb futkos az utcán.
2021. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel magadról képet, megmondom melyik kategória vagy.
2021. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az átlagos, akivel nincs semmi baj, tehát nem tartom csúnyának, de tipikus "szép fiúnak" sem.


Az én exemre mindenki azt mondta, hogy nem egy szépség, számomra pedig ő volt A férfi.

Semmi extra nem volt benne, jó magas volt, pasis alkat, kicsi pocakkal, "átlagos" arc, számomra mégis átlagon felüli volt.

Hiába kérsz képeket, mindenkinek más az átlagos.

2021. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagost nem lehet leírni. Magamra is mondhatnám, hogy átlagos vagyok, de ha az exeimet megkérdezed, akkor nekik egyáltalán nem voltam az.
2021. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

átlagos

[link]


jóképű

[link]

2021. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!