Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 30 évesen férfiként márcsak olyan lányok tudják felkelteni az érdeklődésemet akik "belsőleg" is tetszenek?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt elég volt annyi hogy nagyon szép legyen a lány vagy szép,de mostmár lehet valami betegségem van és csak akkor tud hatást kiváltani belőlem egy lány ha megismertem valamennyire és magamhoz illőnek találom belsőleg gondolkodásban értékekben elvekben jól elbeszélünk stb.

Ezek nélkül már testileg nem is érzek vonzódást, ez valami betegség vagy mi bajom lett???



2021. ápr. 8. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Benőtt a fejed lágya. Én is így vagyok a férfiakkal, 26 vagyok 🤷🏽‍♀️
2021. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülni kéne, nem?
2021. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez fura hogy meglátok egy szép lányt, ismeretlenül semmilyen hatással nem tud lenni rám, akármilyen szép is legyen,de ha még ismerem is ha nem jön be a személyisége értékrendje akkor sem tud hatással lenni rám,ez nagyon furcsa!
2021. ápr. 8. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, felnőttél.
2021. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkomolyodtál, nincs ebben semmi rossz.
2021. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom óta ez van, sok évig hátrányként éltem meg.
2021. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Aztán meg azt veszem észre hogy teljesen átlagos külsejű lány fog meg akivel nagyon jól eltudok beszélgetni és belsőleg hasonlít rám, az elképesztően beindit és egyre szebbnek látom.

Fura nagyon

2021. ápr. 8. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális.
2021. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fura, teljesen normális, hogy kicsit megkomolyodtál, szerintem nekünk nőknek bejön az ilyen gondolkozásmód
2021. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a természetes. Nekem is így volt.
2021. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!