Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felkelteni egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence199 kérdése:

Hogy tudnám felkelteni egy nő érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot, csak sajnos akárhányszor próbálkoztam, sohasem jött össze. Már azt is csináltam hogy személyesen odamentem a lányhoz, és elmondtam neki őszintén az érzéseim iránta. Például hogy tetszik, szép, tetszik a belső kisugárzása stb, mégsem jártam sikerrel. Már nagyon magam alatt vagyok a folyamatos kudarcaim miatt. Mit kéne tennem?

17F



2017. jún. 7. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor odamész hozzájuk ne az érzéseidet mond el nekik egyből, hanem csak beszélgess velük. Vmi segítséget kérj tőlük pl. Boltban nem találsz vmit és megkéred hogy segítsen. És míg segít próbálj beszélgetni vele tök hétköznapi dolgokról és ha jól sikerül akkor megkérdezed hogy folytathatnátok e pl. Sétával vagy hívd meg egy fagyira...stb.

Ismeretlenül ne az érzéseidről beszélj egyből. Tudod lassú víz partot mos.

2017. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így csináltam. Beszélgettem vele. Azelőtt mondtam el neki üzenetben az érzéseket iránta. Majd másnap mentem oda hozzá, és beszélgettünk. De a tekintetéből leszűrtem hogy nem nagyon kíván velem beszélgetni.
2017. jún. 7. 07:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem elkell mondani hanem éreztetni vele hogy tetszik neked. Mint ahogy irja az első, csak beszélgetni spontán , nem igy ahogy csinálod. Ez egy letámadás már az elején "őszintén elmondani neki".

Ha nem is beszélgetsz vele honnan tudnád a belső kisugárzását? Szerintem igy aztán tényleg kudarcok fognak rád várni.

2017. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első alkalommal nem kell túlspilázni, nem kell litániát írni arról, mennyire tetszik a belső kisugárzása meg stb. Elég elmondani, hogy csinos vagy, szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek jobban megismerni, esetleg bedobni egy olyan témát beszélgetésnek, amit te érdekesnek tartasz.
2017. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!