Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket én látok Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket én látok Tinderen 30-40-es nők, őket azért látom, mert úgy húzták meg a korhatárt, hogy az én korosztályom is érdekli őket? 27/F

Figyelt kérdés
Van valami ilyesmi, hogy csak azoknak jelenít meg téged, amilyen korosztályt te saját magadnak beállítasz, hogy mi érdekel? Akkor azok a nők vevők lehetnek valamire egy fiatalabb férfitól?
2021. ápr. 10. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
A Tinderen te magad állítottad be, hogy kikre, milyen korosztályra vagy kíváncsi.
2021. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

1-es, ez világos, hogy ha pl nekem 30-40, akkor annyi időseket látok. De ha én 35 vagyok, akkor akiket nekem mutat, nekik benne van a 35 a bejelölt intervallumban?

Pont a kérdést nem válaszoltad meg.


Amúgy ez engem is érdekelne

2021. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor látod az általad beállított korosztály tagjait, ha a te életkorod náluk is beleesik a megadott intervallumba.
2021. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te beallitod hogy lasd a 35os nőket akkor fogod, de ha ő meg 30nal húzta meg az alsó határt akkor az életben nem fogtok matchelni mert nem fog kidobni neki.

Ez csak egyirányú.

2021. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

3, 4, miből gondoljátok? Mert ellentétes dolgot állítotok. Nyilván nem lesz match, de feldobja vagy sem, ha nem kétirányú a preferencia?

Van valami konkrét példátok vagy feltételezés?


Azt tudom, hogy badoo valószínűleg nem figyeli mindkét irányba, mivel írtak rám jóval idősebbek is, nekik gondolom, feldobott, de őket nekem nem. Tindert nem tudom.

2021. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem dobott fel olyan korút, aki nem esett bele a preferenciámba. Akkor másnak miért jelenítene meg olyat?

Szerintem azok látják egymást, akik beleesnek a keresett halmazba. Fölöslegeseket nem hiszem, hogy feldob, akkor mi értelme lenne a beàllításoknak?

2021. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos érthetetlenül próbálom elmagyarázni, mi a kérdésem...

6: igen, az világos, hogy én a preferenciámat látom. De csak azt, ami kölcsönös? Vagy feldobhatja azt is, akinek az életkora nekem megfelel, de neki az enyém nem? Lehetséges, hogy várok a matchre, de sose lesz, mert ugye neki nem dob fel; vagy csak azt dobja fel, akinek az én korom is megfelel, így van esély mindig a matchre?


Példával:

A: 25 éves, 20-26 keres

B: 28 éves, 24-30 keres

Ez esetben A tuti nem látja B-t, mivel A-nak B túl idős. De B-nek A beleesik a keresett intervallumba. Ekkor B látja A-t? Vagy mivel eleve ebből nem lehet match, ezért fel se dobja?

2021. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7, 6 vagyok. Nem érthetetlenül magyarázod, ès arra válaszoltam, csak te nem érted.

Azt próbáltam elmagyarázni, (de szerintem továbbra is érthető volt) hogy olyanokat minek dobna fel egymásnak, akik szóba se jönnek?

Az fölösleges.

Attól, hogy beleestek egymás halmazába, semmi biztosíték nincs a matchre. Csak az esély van meg.

2021. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát szerintem csak olyanokat dob fel egymásnak, ahol mindkettő beleesik a másik halmazába.
2021. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Írtam, hogy nem dobja fel a másiknak ha ő mást állított be


Kiemelheted magad, bármit csinalhatsz, neki nem fog oda sorolni ha máshol húzta meg a korhatart.

2021. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!