Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 48 éves férfinak mely korosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 éves férfinak mely korosztályban érdemes nézelődni a Tinderen?

Figyelt kérdés

Kérem normális válaszokat írjatok, ne savazást.

Nem néznek 48-nak általában. De nyilván hülyeség lenne mondjuk 20 éves csajokat jobbra húzni. Arra vagyok kíváncsi hogy az én koromban mi a "korban hozzá illő".



2020. ápr. 23. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35-45 ?
2020. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Tinderen? egyikben sem
2020. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%

Milyen képedi vannak?


Mert ha megfelelőek, akkor a 20-as csajokat is jobbra húzhatod, és ők is jobbra húznak téged!


Pl.: [link]

2020. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
40-56
2020. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy?

Húzz mindenkit jobbra.

Mindegy a kép, a korod. Kivéve ha 10/10-es vagy

Jutottam tovább az első körökön. Akkor is mindegy. Kicsi az esélye hogy onnan párt találj. Szórakozni nem mindegy?


Társkeresőn nagyobb eséllyel írnak vissza.

Ráírsz 1000 nőre.

Sorban mindegyikre. 20-tól 60-ig. Olyanokra is aki rondább VasorrúBábánál, akinek 22 gyereke van. 8 általánosa sincs.

Meglátod ki áll veled szóba.

Azok közül válogathatsz.

2020. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mert, ha jobbra húzol egy 20 évest mi lesz.

Valószínűleg semmi, vagy esetleg, ha szerencséd van, akkor ő is jobbra húz. Akkor meg nyílik egy lehetőség.

Válaszd azt a korosztályt, aki neked tetszik, a lányok is azt csinálják.

Aztán, ha nincs egyezés lehet bővíteni a kört.

2020. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért kevés fiatal csajnak vagy benne a láthatóságában. Vagyis húzhatod őket akármerre, a te profilod jó eséllyel meg sem jelenik nekik...

Szerintem a 40+ hölgyeknél lehet esélyed.

2020. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem max 10 ev különbség fer bele, es igy is volt hogy megdobbentem mennyire nem tartjak jól magukat egyesek. Sztem 38 felett de inkabb attol fugg mi fer bele neked. A te korodban gondolom mar lassan unokaid vannak ha születtek gyerekeid, es elerkeztel oda ahol akarsz tartani munkaugyben, egy 35 eves nonek meg siman lehet hogy nincs gyereke se es talan epp nagy karrierepitesben van.
2020. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Húzz mindenkit jobbra, aztán meglátod, hogy melyik korosztályból és milyen külsejű nők nyitottak rád. Gondolom, ha gyakorin kell ezt feltenni, akkor nem lehetsz akkora nagy szám, hogy huszasoknál legyen esélyed, de majd meglátod.
2020. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Első körben szerezz be egy ilyet: [link]



Ez megment attól, hogy inhüvely gyulladást kapj már azelőtt, hogy az első matched összejön (elég lesz azt kapni a randira várakozás hónapjaiban folytatott egyéb kézterhelő dolgokkal).



Ha ez megvan, akkor tényleg boldog boldogtalanra írj rá, a 99% annyi válaszra nem fog méltatni, hogy azt mondja, jézusom, nem téged kereslek.



Szóval ha mondjuk 5 sort már csevegtél valakivel, akkor lesz először esélyed látni, hogy kinél van esélyed (nem írom, hogy kiknél, mert a többesszám megtévesztő lehet :))

2020. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!