Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a normális anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a normális anyagi dolgokban, ha van egy gyerek ami nem közös?

Figyelt kérdés
A páromnak az előző kapcsolatából van egy gyereke. Nekem nincs. Igazából nem tudom, mi a normális anyagiak tekintetében. A gyerek apját teljesen kizárta, se anyagiakban se semmiben nem akarja, hogy támogassa a gyerekét. Viszont ezt a szerepet mintha azt akarná a párom, hogy én töltsem be.
2021. ápr. 11. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Támogassa csak a saját apja a saját gyerekét. Vagy ha ilyen büszkék és kemények vagyunk, akkor oldjuk meg magunk. De az apa helyett rátolni a pénzelést az új pasira, hát az semmiképp sem elegáns.
2021. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Az igen. Gondolom pénzeld, de bele ne merj szólni a nevelésbe.
2021. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ne hagyd magad. Kihasznál a nő. Hagyd ott. Keressen másik palimadarat.
2021. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Beleszólásom nincs a nevelésbe. Igazából csak annyit mond, hogy az előző kapcsolataiban sokkal oda adóbbak voltak, mint én, neki és a gyereknek is.

Szóval igazából nem tudom, hogy én állok hozzá rosszul, vagy tényleg nem az én gondom kell, Hogy legyen a gyereke.

2021. ápr. 11. 09:07
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
? Ne légy már buta. Hagyd ott.
2021. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Akkor miért nem azokkal az odaadó emberekkel van? Segítenék a páromnak, persze, de azért az enyhe túlzás, hogy a kötelezettől nem fogad el pénzt (apuka), de azért azt én pótoljam ki... tehát kvázi az apja helyett tartsam a gyereket, mert az anyjának így kényelmes. Na tudod mikor.
2021. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Hogy lelettem pontozva... . Pedig itt a nők a férfiak felnőtt gyerekeit sem tudják elviselni. Szegény férfi meg nevelje fel azt az idegen gyereket. Nincs az a punci, kérdező ami megér annyit. Akkir keressen magának sokkal idaadóbb marhát az a ribizli.
2021. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem a te gondod. Kihasznál.
2021. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Miből gondolod, hogy ezt akarja a párod?
2021. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

"Igazából csak annyit mond, hogy az előző kapcsolataiban sokkal oda adóbbak voltak, mint én, neki és a gyereknek is."


Ez érzelmi manipuláció. Azt szeretné, ha bűntudatod lenne hogy te nem vagy annyira odaadó.

Ha teljesen kizárja az apát, akkor hajrá nevelje és pénzelje egyedül.

Én elhúznék a helyedben kérdező mielőtt ugyanarra a sorsra jutok mint az előző szerencsétlen pasi, akitől ez a gyerek van.

2021. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!