Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szoktatok belefásulni...

Bulcsando kérdése:

Nem szoktatok belefásulni dolgokba , én semmilyen szellemi tevékenységet nem tudok csinálni még egy napig se normális ?

Figyelt kérdés
Valahogy egy pár óra után belefásulok és muszály valami fizikai dolgot csináljak de leginkább a beszéd segít ilyenkor ez normális ? Ez mire utal ?

2021. márc. 30. 04:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, egy idő után a monotonitás lefárasztja az embert, kell egy kis megszakítás, ami kizökkenti, feltölti, és utána újult erővel tudja folytatni azt a tevékenységet.
2021. márc. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lefáraszt a szellemi tevékenység, nagy valószínűséggel a bélflórád, vagy a mellékveséd környékén kell a megoldást keresni.
2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azóta vagyok így mióta az eszemet tudom bár soha nem volt ilyen mértékben , egyszerűen egy idő után az agyam fejletteb része lefárad és már csak a primitivebek vannak ébren , iylenkor elkezdem nagyon kivánni a társaságot a mozgást a játékot és ha erőltettem tovább a tanulást még a fejem is megfájdul , egszerűen bekell valjam az eszem még egy napig se húzza 8 óra alvás mellett
2021. ápr. 3. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!