Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek olyan nővel/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan nővel/férfival, akinek fogyás miatt lóg a bőre?

Figyelt kérdés
Kötényhasa van pl. Szóval nagyobb súlytól szabadult meg, és emiatt lóg a bőr a hasán.

2021. ápr. 11. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Nem, ez kizáró ok
Igen, ha megműttetné magát
Igen, ez nem gond nekem
Igen, mert nekem is hasonló problémám van
Egyéb válasz
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ugyan nincs kötényhasam de nem úgy néz ki a bőröm mint egy tinié.
2021. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Nekem nem állna fel egy ilyen csajra. A műtét után nem tudom milyen, mert nem láttam még olyat.
2021. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, egyrészt mert elismerendő teljesítmény, hogy sikerrel végigvitte a diétáját, ami sokszor kicsit sem könnyű, másrészt van akinek ez jól is áll, láttam már ilyet.
2021. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
3, Te most hülyéskedsz? Ez kb olyan mintha kiütnék az első két fogad és valaki azzal vigasztalna, hogy nem baj valakinek ez is jól áll. 🙈 (Nem ez nem áll jól senkinek)
2021. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

4.


Dogmatikus és beszűkült gondolkodás ez, illetve ha annyira nagyon gond, akkor elvileg támogatni kellene az ez elleni harcot. Amíg ez nem történik meg, addig ez a dogmatikus gondolkodás egyszerű képmutatás - általában a gazdagok képmutatása és egyedül a "mé' nem műteti meg" logikával, mert "há' az csak párszázezer Forint, nekem annyi a villanszámlám, he".

2021. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
5, Mi van?
2021. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6.


Problémáid vannak az olvasással, igaz-e? Nem lep meg.

2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
oszinten? engem ez zavarna, mert nem tudnek fizikailag vonzodni hozza. nem alszentkedek, taszitana az ilyesmi, bar nyilvan az sem mindegy, hogy pl. ruhaban mennyire latszik es meg akarja-e muttetni.
2021. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#4: ha jol tudom, ezt megcsinaljak tb-re.
2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

"elismerendő teljesítmény, hogy sikerrel végigvitte a diétáját, ami sokszor kicsit sem könnyű"

Te jó hülye vagy! Semmi elismerendő nincs abban hogy valaki elhízik mint a disznó aztán egy formátlan, lógós fos testre lefogy!

Amiről te beszélsz az az, hogy elismerendő ha valaki folyamatosan tesz a testéért, max néhány kiló a kilengése és így feszes mindene sokáig!

2021. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!