Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha ilyet mond az ideálotok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, élőben találkoztunk először az irodaházban (sok cég van ott, nem egy cégnél vagyunk). Lebeszéltünk egy randit, ahol megkaptam tőle, hogy nagyon tetszik neki a kisugárzásom és az életfelfogásom, de neki kifejezetten a vékony lányok az esetei. Én 60 kg körüli testsúlyú, átlagos alkatú vagyok. Emiatt úgy döntöttem, hogy 10 kg-ot le fogok fogyni ès keresek dietetikust, aki ír nekem személyre szabott étrendet, ugyanis nekem is nagyon szimpatikus volt ő, nagyon rég nem éreztem senkivel ekkora összhangot és vonzalmat. Szerintetek, ha valóban vékony leszek, akkor akar majd párkapcsolatot velem?

2020. nov. 5. 15:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs , de nem fog .

Csak hiteget, ha tényleg tetszenél neki akkor úgy fogadne el ahogy vagy.

2020. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Hellmano ***** válasza:
100%
Ő miatta semmikép nem fogyj egy dekát se! Nem lesz ebből kapcsolat soha... Ha viszont magad miatt fogyni akarsz, akkor hajrá!
2020. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, keresett egy nagyon béna kifogást, nincs értelme sanyargatnod magad.
2020. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Biztosan nem kifogásnak szánta vagy azért mondta, hogy lerázzon, mert azóta is beszélünk, igaz csak baráti alapon. Nem akarom magam sanyargatni, ezért is mennék dietetikushoz, hogy az igényeimnek megfelelő étrendet állítson össze.
2020. nov. 5. 15:58
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ennek jó vége...
2020. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mármint minek? Annak, hogy szeretnék vele ősszejönni vagy annak, hogy lefogyni akarok?
2020. nov. 5. 16:04
 7/26 A kérdező kommentje:
*összejönni
2020. nov. 5. 16:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy már egy random faszi miatt akarj fogyni... 60kg egyáltalán nem sok. Nem tudom hány éves vagy és milyen magas, de közel sem biztos, hogy jól fogsz kinézni egy 10essel vékonyabban. Akkor fogyjál, ha szeretnél, ne azért, hogy neki megfelelj.
2020. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, ez csak duma 10kg plane 60kg annyiea nem szamit h mar faj. Ha ez a normalis sulyod hagyd ilyennek ne sanyargasd a testedet fogyassal feleslegesen. Plane h eddig nem zavart annyira h változtass. Inkább edzz kardiozz es jobban fogsz kinezni ugy h kozben a sulyod is megmarad. De megsugom sose leszel eleg jo az izlesenek, mundig lesz valami ami nem tetszik neki amin valtozztass stb. Es latja h te oda vagy erte es megteszed semmibe fog teljesen venni. Es ha ossze is jottok jo lesz neked h mindig valamidet kritizalja? Vagy par ev mulva oregnek hiv es lecserel? Mert ha most ilyen felszines meg miegymas erre hamar szamithatsz. Az ilyen embereket jobb kerulni, mert csak megjarod.
2020. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kaptam, hogy festessem be a hajam szőkére.. Hát tudod mikor.. Akkor nem is én kellek!!! Akinek tetszel úgy fogsz tetszeni amilyen vagy!!!
2020. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!