Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom adjon magára?

Figyelt kérdés

Soha nem volt úgy külsőleg a zsánerem de megszerettem őt és már 4 hosszú éve együtt vagyunk. Viszont most úgy hozta a sors hogy távkápcsolatban kell lennünk elég sokáig és jól esne ha adna magára. Kicsit túl súlyos és szeretne fogyni de folyton halogatja. Egyébként szeret is sportolni meg nem eszik össze mindent. Már beszéltem vele erről hogy akarjon már tetszeni nekem egy picit jobban de mindig csak a "majd". Pedig amúgy baromi jó a csontozata nagyon jól állna neki a fogyás.

A másik meg: szerinte ha egy fiú ápolja a bőrét meg ad az öltözködésre, be van lőve a haja az túl csajos de ez szerintem nem így van meg én sem azt várom hogy mindig topmodell legyen akin minden tökéletes csak ne igénytelenkedjen.


Persze így is szeretem de azért jól esne hogy amikor találkozunk (2-3hetente) akkor ne az legyen hogy mint akit megrágtak és kiköptek ugy találkozunk amikor ilyenkor én teszek azért hogy ne csak tartalmasan töltsük az időt hanem a látvány is terszen neki


Van tippetek hogyan tudnám motiválni vagy valamivel elindítani ezen az úton végre?



2020. okt. 30. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Az a gond, és ez mindenre igaz, hogy erőltetni sosem lehet semmit sem, senkire. Bármilyen változásról legyen szó mindaddig amíg az ember saját magától nem akarja ezt a változtatást addig mondhat neki bárki bármit, nem fog megváltozni. Nyilván egy párkapcsolatban az a normális ha a barátod azért odafigyel Rád, az igényeidre, próbál boldoggá tenni Téged, de úgy tűnik a Te barátodból mindez hiányzik. Próbálj még meg beszélni vele erről, úgy tűnik eddig nem értette meg igazán hogy ez Téged mennyire zavar. Ha pedig így sem nagyon akar változni vagy változtatni magán, sajnos érdemes elgondolkodni a szakításon mert akkor a barátodat nem érdekli az ami számodra fontos, ami téged boldoggá tesz.

2020. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától nem akar tenni érte, akkor tényleg nem is fog.

A kapcsolat viszont így biztos nem lesz hosszútávú.

2020. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem, ahogy leírtad, sosem volt az ő külsejét tekintve - közös metszete az igényeiteknek.


Innentől bejön az, h meg akarod vàltoztatni, stb.


Miért is jöttél vele össze, ha különösen sosem tetszett?

2020. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni nem szabad. Többre mész ha megdícséred ha igényes és azt mondogatod hogy milyen férfias, vonzó lenne ha...
2020. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm vett nekem egy kupont kozmetikába. Elkezdhettem volna megsértődni rajta, de most minek? Értettem a célzást. Elmentem, és tök jó volt, azóta is járok.


A sportolás az nehezebb ügy, azt nem lehet egy kondibérlettel elintézni. Járjatok el együtt futni, mozogni, stb, és állítsatok össze KÖZÖSEN egészséges étrendet! Tök jó közös program és sokkal jobb egymást motiválni.

2020. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt akartam is írni hogy semmi közös nem megoldható mert mint mondtam távkapcsolatban vagyunk.

Azért jottem össze vele mert nagyon szeretem a személyiségét meg mindent meg ha tényleg adna magára nagyon jól nézne ki annak ellenére is hogy nem feltetlen az esetem

2020. okt. 30. 16:50
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi lenne, ha elkezdene adni magára, fogyna, a haja mindig rendben lenne, ruhája az ízlésed szerint.. Nem kezdenél -e azon gondolkodni, hogy ezt vajon nem más miatt csinálja -e?
2020. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de nemem egyértelműen az jön le, hogy neked annyira nem is tetszik ez a pasi. Igen, a belső a fontos, ezt én is így gondolom, de azért a külső alapján fog meg a másik. Biztosan szereted vagy csak akarod szeretni, mert rendes fickó?
2020. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

A legfontosabb az lenne, hogy keress egy insta kompatibilis pasit. Tudod, azt aki kisportolt, jól öltözik, a haja mindig belőve, több kencét használ, mint te.



Azzal ne törődj, hogy kibírsz e mellette 4 évet, hogy csal e majd orrba szájba, a fő, hogy jól mutasson a képeken

2020. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

#9-es: egy kicsit elferdítetted a kérdező kérdését. Bocsi, de szerintem mindenkinek lehet véleménye és nem mindenkinek jönnek be az igénytelen pasik. A csajszi szerintem a belsőre próbál koncentrálni, viszont sokszor sajnos kevés, mivel szerintem az adott partner nem árt, ha külsőre is esetünk.

Vagy talán pont te egy igénytelen pasi vagy? :) sorry, akkor kezdj el változtatni

2020. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!