Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki elégedett magával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki elégedett magával?

Figyelt kérdés
Egy kis közvélemény kutatás! Úgy vettem észre, az oldalt már gyakori panaszkodás oldalának is lehetne hívni, annyi baja van mindenkinek! A kérdés főleg férfiaknak szól, de nők is válaszolhatnak: van-e itt még olyan aki hozzám hasonló, nem panaszkodik, hanem elégedett az életével, a testével, jól megy neki a csajozás, szociális és ha valami nem megy neki, akkor tanul és fejlődik, ahelyett hogy panaszkodna mint egy kisfiú? Keresem a hozzám hasonló pozitív, tenni képes férfiakat/nőket :)
2021. ápr. 12. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából elégedett vagyok, igen. Ettől függetlenül úgy gondolom, ahogy a 9-es. Tudom, hogy vannak hibáim, amin lehet fejleszteni, azért teszek. De ez inkább maximalizmus. Pl jó állásom van, de szeretném még képezni magam. Csinos alakom van, de sportolok, odafigyelek az étkezésemre, mert miért ne lehetne még jobb. Szép vonásaim vannak, de összetett bőrápolási rutinom van, hogy még egyenletesebb, feszesebb legyen az arcbőröm. Boldog kapcsolatban élek, de minden héten gondolkodom azon, hogyan lehetne még jobb (közös programok, apró figyelmességek, szexuális újdonságok). És így tovább. Attól, hogy alapvetően jó minden, nem jelenti azt számomra, hogy hátradőlhetek, feltehetem a lábam, és ne csináljak semmit (legalábbis nem folyamatosan).
2021. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen én elégedett vagyok magammal és ezt is sugárzom.


Jöhetnek a lepontozások, mert így akkor tuti egy beképzelt picsa vagyok vagy automatikusan egy riherongy 🤷‍♀️

2021. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha ennyire negatívan látod a világot, akkor nehéz elhinnem hogy elégedett vagy. Senki nem akart lepontozni senkit.
2021. ápr. 13. 14:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez csak puszta tapasztalat, főleg itt gyakorin.

12-és voltam

2021. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!