Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki nem elégedett magával?

Figyelt kérdés
Ha igen mivel van bajotok? Én pl sokszor szeretem, hogy vékony vagyok, de mostanában néha úgy érzem cska én vagyok így vele :D Mert azért tudom, hogy az átlagnál vékonyabb vagyok sajnos.

2016. ápr. 18. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. sokan szeretik a vékony srácokat.


Am ja, nem vagyok elégedett az alakommal, nem vagyok jóképű. Hasonlók.

2016. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kovpet ***** válasza:
100%
Magammal kb elégedett vagyok, a világgal nem :)
2016. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szeretem a vékony fiúkat:)



23F

2016. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sokan szeretik a vékonyakat, de én nagyon vékony vagyok, de mellé aktív. Azt mondják jó a farkam is, de mégis örülnék ha nagyobb lenne. Sorolhatnám még :D De amúgy alapba szeretem magam, de mondjuk ha felmegyek társkeresőre és látom mennyi nálam fiatalabb, szebb, stb srác van akkor rossz lesz kicsit a kedvem. Annak ellenére, hogy csak jó srácokkal voltam eddig, de persze csak 1-2 talira, mert aztán leléptek. Persze lehet nem velem volt a bajuk, hanem ilyenek (mint oly sokan a bi és meleg srácok között) voltak, de mégis kicsit úgy érzem nem voltam jó, vagy ilyesmi csak nem mondták el. Értitek?
2016. ápr. 18. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Találsz olyat akinek tetszeni fogsz.

Ne aggódj!

2016. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja csak nekem ő nem :D
2016. ápr. 19. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen helyzetben vagyok mint te. ;-)
2016. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha vékonynak érzed magad akkor menj el kondizni. Ha meg nem akarsz akkor meg fogadd el magad úgy ahogy vagy...


Én jóképünek tartom magam, az alkatom is elég jó, ha nem is így van ez eléggé megdobja az önbizalmamat. És érdekes a kisugárzásom ezáltal elhiteti másokkal is.


Nem bánkódni kell, hanem tenni ellene ami nem tetszik, jó a farokméret nem ilyen, bár passzív létemre nem vagyok méret mániás. Igazából ha jól használják teljesen mindegy h 13 vagy 23 centi.

2016. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Én is elégedett vagyok magammal, pedig volt már aki azt mondta, hogy a 175 cm egy fiúnál alacsony.

Szőke és lányos vagyok, és vékony, de nem annyira, és én pl egyáltalán nem kondizok mert nem tetszik.

Sem aktívba, sem magamon(én passzív vagyok)

Lehet menő a tetoválás nekem az sincs, mert utálom.

Kicsit lapos a fenekem, alig van tulajdonképpen de lexarom, még nem volt rá panasz!

Volt aki azt mondta hogy úgy nézel ki mint egy svéd lány de én elégedett vagyok magammal és ez a lényeg.

2016. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!