Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtátok/hazudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtátok/hazudnátok, hogy kapcsolatban vagytok, hogy mindenki hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Nem keresek párt, nem ismerkedem. De velem akarnak ismerkedni. Ha elmondom, hogy nem akarok, ugye jön a "miért, van barátod?". És ha itt igent mondanék, sok beszélgetés abbamaradna, aminek örülnék. (Tudom, vannak kivételek, akik zaklatnának.)


Viszont nemet mondok, mert ez az igazság. De ilyenkor nehezen értik, hogy nem, nem szeretnék. Az, hogy nincs barátom, nem azt jelenti, hogy akarok. És nekik nem elég jó indok a simán nem akarok, mert nem állnak le.


Ha azt hazudnám, van barátom, könnyebb lenne velük, de a környezetemnek ezt hogy magyarázom meg? Volt olyan, hogy kolléganőn keresztül akartak ismerkedni, és ő tudja, hogy nincs senkim.


Hogy hazudjak így?



#párkapcsolat #álpárkapcsolat
2021. ápr. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamuzd be, hogy egy idősebb pasi szeretője vagy!
2021. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán volt, hogy azt hazudtam, van valakim, mert éppen nem akartam ismerkedni (szakítás stb után... meg úgy amúgy sem).


Nyugodtan hazudj, mivel senkinek semmi köze a magánéletedhez. Ugyanúgy, ahogy mondjuk azt sem kérdezik meg, mennyi pénzed van a bankszámládon, stb.

2021. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én facebookra ezért raktam ki "babás" képet. Kölcsönkértem az unokahúgom, lőttem a szelfit, mosolygunk, mint a tejbetök, és azóta nincsenek idegen random emberektől ismerkedős privik.
2021. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a tapasztalatom, mint neked. A pasik semmi másért nem fogadnak el nemet, csak ha van másik pasi. Addig kötözködnek, amíg ezt nem mondom.
2021. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
He?
2021. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer hazudtam. A vonaton betámadott egy őrült pasi. Fülkés kocsi volt, egyedül ültem. Ő bejött, becsukta az ajtót és elég egyértelmű célzásokat tett arra, hogy mit is szeretne kezdeni velem. Nagyon megijedtem, mert előtte sosem voltam ilyen helyzetben. Attól féltem, nem fog majd kiengedni a fülkéből. Először kulturáltan próbáltam visszautasítani és mondtam hogy van barátom (de akkor még nem volt). Nem hatott, ugyanúgy mondta tovább és állt az ajtóban. Végül el tudtam lökni az ajtótól és futottam. Pechemre, pont a haverjaival tele fülkébe. Onnan is kifutottam és kerestem egy olyan fülkét ahol már ültek. Oda nem követett. Sajnos a vonat pont egy 40 perces várakozó állásban volt, így alig voltak rajta emberek.
2021. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!