Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszemeltemmel hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltemmel hogy tudnám tudatni, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Egyetemen szaktársak vagyunk, pár hete szakított barátjával és tetszik nekem képekről, bár még élőben nem találkoztunk a koviubi miatt. Szoktunk írogatni suliról, egész nyitott felém meg minden, de nem tudom hogy kéne elhívnom valahova. Nem volt még barátnőm, de szeretnék. 20/f
2021. ápr. 14. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szoktatok chatelni konnyu helyzetben vagy! Hivd el egy setara + beszelgetesre
2021. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél rámenős, de türelmes is, és ne add fel, ha elsőre nemet mond.

Először is tereld a témát személyesebb irányba a suliról, filmek, zene, sport, legyen valami közös pont.

Meg persze udvarolj egy kicsit neki, milyen jó lenne élőben is látni, hallani nevetni, ha valami vicceset mondasz ami tetszett neki.

2021. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén jó idő lesz, van kedved sétálni? Szívesebben beszélnék személyesen, mint mindig pötyögni.
2021. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na a 3-as teli talàlat!! Hallgass rà! Teljesen korrekt és nem is nyomulós
2021. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3-as tényleg jó, csináld ezt.


N

2021. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a koviubi? Az nem a kovászos uborka?
2021. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!