Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem annyira régen szakítottunk, közös döntés alapján, de nem volt egy szép szakítás. Nekem nincs most senkim, ha jól tudom, neki sincs barátnője és hiányzik nekem a testiség.

Szerintetek működhetne itt a szexkapcsolat? Ezt neki is mondtam, és valóban úgy gondolom, hogy szexen kívül többet tőle már nem akarok, tényleg csak vele a testiség érdekel.


2021. ápr. 14. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen , szerintem ne habozzatok , csináljátok inkább egymással , még akkor is ha már csak is a szex miatt találkoztok !

Nekem is volt ilyen szakításom , több év után , ami lassan ért véget , így volt mikor párom 1 évig tartó kapcsolata véget ért , majd meg keresett , hogy nagyon hiányzik neki a szex és én mentem , majd ismét talált valakit több hónapra , annak is vége lett , megint találkoztunk vele 2 hétig és ez így ment még évekig és nagyon jó volt .

Végül férjhez ment egy vállalkozóhoz , de ha még én is szingli lennék , lehet még most is találkozna velem néha , vagy akár rendszeresen is .

Én nem bántam meg egyetlen pillanatát sem és szerintem ti sem bánnátok meg .

2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!