Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat az exszel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat az exszel. Hogyan lépjek ki belőle?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem annak idején, fél éve, azóta egyikünknek sem volt senkije. Pár hónapja összefutottunk véletlenül egy szórakozóhelyen és lefeküdtünk. Jól sikerült, nem éreztem többet, a szex isteni volt. Elkezdtünk hetente-kéthetente összejárogatni.


A munkahelyemen most egy problémás időszakon megyek keresztül, ő egyik este átjött, meghallgatott, majd lefeküdtünk egymással. Együtt szoktunk aludni, de hazaküldtem, mert úgy éreztem, többet érzek újra.

Utólag azt mondta, hogy majdnem visszajött hozzám, mert össze volt/van zavarodva, sokszor arra gondol, hogy újrakezdhetnénk, mert szeretett velem lenni, de valami akkor is hiányzott, és nem akar újra összetörni.


Megbeszéltük, hogy miattam abbahagyjuk, de egy következő bulin megint összetalálkoztunk és újra lefeküdtünk - az én kezdeményezésemre. Nagyon jó volt, de mellette fájt is, hogy "csak" szex.


Úgy érzem, nem tudok ebből kiszállni, ördögi kör.

A munkahelyemen a probléma továbbra sem szűnt meg és egy darabig nem is fog, emiatt úgy érzem, szükségem van rá, mint barátra, aki mindenkinél jobban megért és segít átvészelni ezt az időszakot. De ha viszont kontaktban maradunk, nem bírjuk ki, hogy ne feküdjünk le, mert őrülten kívánjuk egymást.


Mit tanácsoltok, hogyan tudnék kilépni ebből a szituációból?


2018. dec. 2. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Vannak ilyen hülye emberek a világon? Használ már a kezedet és maszturbálj és ne csak hülyítsétek egymást, én az exemmel semmit nem tudnék szakítás után kezdeni nem véletlen ex..
2018. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem hülyeség, első válaszoló, nem mindenki veszekedve szakít. Vannak olyan emberek, akik elég intelligensek ahhoz, hogy meg tudják beszélni a problémáikat és belátni, hogy valamiért nem működik.


Könnyen bele lehet kerülni egy ilyen szituációba, ha egy egykori páros szakítás után barátok maradnak. De fennáll az esélye, hogy fellángol újra közöttük az a bizonyos láng.

Ebben az esetben ez az egyik féllel történt meg csak, aki le is akarta zárni, de utána alkoholittasan nem tudott ellenállni. Van ilyen.

2018. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1-es válaszoló, igen, a #2-ik válaszoló írta jól, azt sajnos kihagytam, hogy békésen váltunk el, néha-néha beszélgettünk is facebookon. Munkakapcsolatban vagyunk - ő egy másik, távolabbi részlegen dolgozik. Közös ismerőseink vannak, de fél éven keresztül nem találkoztunk személyesen. Emiatt tudott a munkahelyi problémámról is és ez az egyik oka annak is, hogy ilyen jól megért.
2018. dec. 2. 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ezért sem volt még szerintem senkim, mert az emberek nagy része ugyanilyen együgyű, nulla (érzelmi és normál) intelligenciájú, önző, döntésképtelen senkik, akik nem tudnak és nem is akarnak kommunikálni.
2018. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, ez inkább volt barátság extrákkal, mint sima szexkapcsolat. Nem hiszem, hogy nincs másik olyan ember, aki ha földön van lelkileg a megélhetési problémái miatt és valaki, aki régen fontos volt számára nyit felé kedvesen, akkor azt nem fogadja el.

Az tényleg az én hibám, hogy nem tudok neki ellenállni, de a karjaiban úgy érzem magam, mintha megszűnnének a problémáim.

Azért szakított velem, mert már együtt voltunk olyan régóta, hogy lassan elkezdődhessen a baba projekt, de egyszer csak azt mondta, hogy bár szeret mint embert, nem szeretne úgy alapítani családot, hogy nem szerelmes. Én ezt megértettem és harag nélkül elváltak útjaink.

2018. dec. 2. 01:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek jó ez így, miért kellene kilépni?

Nem kell mindent ésszel eldönteni, vannak dolgok, amihez

semmi köze az észnek.

Nem erőltetném, hogy kilépjek. Most jó, aztán majd lesz valami. Senkit nem bántotok ezzel a kapcsolattal, és ki tudja, mit hoz a holnap.

2018. dec. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarsz lépni valóban belőle, csak elhatározás kérdése. És ezt csak te tudod megtenni. Megbeszéled ezt vele és lezárjátok. Ha emberileg fontos vagy neki, megérti.
2018. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!