Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex az exszel, avagy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evele123 kérdése:

Szex az exszel, avagy szakítás utáni szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 évig éltem együtt az exemmel, aki 1 nőies nő. 7 év után ő mondta, hogy már nem szeret, szakítsunk. Ez 2015 decemberében volt. Találtam másik lakóhelyet is, elvagyok mint hal a vízben, randizgatok is csajokkal, de még nem volt olyan, hogy kölcsönösen bejöttünk volna valamelyik lánnyal. Az exem felvetette, hogy pusztán baráti alapon feküdjünk le egymással, mert neki sem volt hónapok óta senki, ahogy nekem sem... Megmondom nektek őszintén, én már a rosszlányokon is gondolkodtam, hogy kielégítsem az igényeimet, ilyen szempontból az exem és én kölcsönösen megbízhatunk egyásban, egyikünk sem lépett félre. Szerintetek jó ötlet akár hónapokig fenntartani egy csak szexen alapuló laza kapcsolatot? Mert ha lenne valami komoly lány, hagynám az exszel a továbbiakat, nem foglalkoznék vele, ahogy ő sem velem, de eddig egyikünk sem járt sikerrel a párkeresésben. Természetesen nem verjük nagy dobra. Véleményeket, ötleteket várok?



2016. ápr. 18. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A véleményem az, hogy valaki sérülni fog. Persze, a te döntésed, és megértelek valahol, de az ilyesmi ritkán működik a gyakorlatban.
2016. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, ne szórakozz már! Persze, dugd meg. Ez lesz messze a legjobb dolog életedben, figyeld majd meg.

A nő legjobb oldalát kapod meg, a legrosszabbat meg nem kell elviselned. Tipikus win situation

2016. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én véleményem az, hogy nem egy nyerő ötlet. Alapból sejtek valami cselt az exed részéről, de ne legyen igazam.


Most csak azt írom, hogy én mit gondolok nem "kőbe vésett igazságot": Én nem tenném. Ez így úgy nézne ki, hogy csak azért szexelsz vele, mert jelenleg nincs más? Ez elég megalázó a hölgy számára, bár ha neki ezzel nincs baja... És neked sincs azzal, hogyha jön egy igazi szerelem akkor ha ez felszínre kerül elég kínos lesz elmagyarázni és emiatt bukhatsz egy jó kapcsolatot.


Illetve én személy szerint elvből sem tenném, de az már az én hülyeségem.

2016. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszintén elmondom, én hogy jártam, ugyancsak ilyen szexkapcsolatban. Leirnám a sztorim, ha megengeded.

Majdnem két és fél évig jártam exemmel, nagyon szép szerelem volt, minden varázs meg volt benne, pontosan mint a nagykönyvben. Utána ez egyre jobban leépült, mármint az érzésekre értem, mert (ez hosszú, nem térek ki rá). Végül én szakitottam, mert teljesen megváltozott.

Kb 4 hónapig voltunk nagyon keveset beszélőviszonyban, utána ő kezdeményezte a több beszélgetést ismét.

Mivel külföldön élt akkoriban, ritkán haza is járt. Pont decemberi hónap volt, mikor hazajött, a szakitásunk után akkor találkoztam vele legelőször mikor hazajött, mivel elhivott meginni valamit. Még ezt követte vagy 3 találka, majd egy este kapok egy üzenetet, amiben irja hogy furcsa kérése lenne, persze ha benne vagyok: ha már egyikőnknek sincs senkije, akkor legalább egymás társaságát hadd érezzük jól. Ő intézett helyet, taxit, bort. Amig itthon volt kétszer voltunk igy együtt.

Hát hallod, igy utólag nem is tudom hogy megbántam-e vagy sem. Esküszöm az egész olyan izgis és szenvedélyes volt mint a filmekben, és annyira érdekes szituáció volt...

Viszont mondanom sem kell, hogy ez a két együtt töltött éjszaka mind a kettőnkben felkeltette az érzésket. Tehát... én azt ajánlom, ha különösebb érzések már nem fűznek hozzá, akkor tedd meg, menj bele, de én is attól tartok hogyha nem is a te részedről, az ő részéről idővel érzések alakulnak majd ki.

Persze, ha mindketten csak szükségletet láttok ebben... hát akkor oké.

2016. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2016. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

En azert (sem) tenném, mert ha jön makd a nagy Ő, akkor ezt neki el kellene mondani, és szégyellném előtte.

Tovabba, ha lesz baratnőm, akkor ezt tudva kesobb biztos, hogy problemak lennenek ebből. Gyanakodhatna, es nem biztos, hogy megbizna bennem...

2016. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját tapasztalatomat irhatom. Van olyan exem, akivel tart a szexkapcsolat a szakitás után. Teljesen rendszertelenül jövünk össze. Hetente is fordult elő, és volt éves szünet is. Nálam jol működnek ezek.
2016. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pont másfél eve van h szakítottunk az exemmel de a napokba felkeresett h ez van es hogy benne e lennék.... Be vallom őszintén baromi jo volt..... Es +pont az exet ismered es nem er csalodás

22/n

2019. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!