Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet látni egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet látni egyértelműen, hogy egy férfi csak jóban akar lenni velem/barátkozni akar, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Már kerülget néhány hónapja egy férfi, de nem tudom eldönteni, többet akar-e tőlem. Viszonylag gyakran beszélünk munkaidőn kívül is, sokszor keres, együtt megyünk haza a munkából egy szakaszon, néha ebédszünetben együtt ebédelünk. Jól kijövünk, sok mindenről szoktunk beszélgetni, mélyebb témákról is, de mégsem tett még semmilyen lépést, amiből biztosan láthatnám, hogy szeretne tőlem valamit, nem hívott el randizni, nem igazán közeledett fizikálisan. Szerintetek csak pusztán szimpatikus vagyok neki és barátkozni akar?
2021. ápr. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha több hónap alatt nem lépett ennél tovább, akkor valószínűleg nem is akar többet. Vagy nagyon mamlasz.
2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Arany drága bogaram! Azt csak egy nő hiheti, hogy Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással. Egy ivarérett faszi hétszentség, hogy nem (csak) barátkozni akar veled.
2021. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szimplán haverkodik. Van ilyen.
2021. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, a végén kiderült, hogy impotens.
2022. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!