Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha odamenne egy vonzó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamenne egy vonzó nő hozzád azzal, hogy nincs már sok ideje hátra, de valamilyen szinten szeretné veled tölteni azt, ami hátravan, mit válaszolnál?

Figyelt kérdés

Fiktív kérdés, csak érdekel, hogy mit tenne a többség ebben a helyzetben. Adott egy nő, akit csak egy kicsit ismertek, párszor beszéltetek, de vonzódtok hozzá. Váratlanul megkeres, hogy csak pár hónapja van hátra, és ezidő alatt szeretne veled barátság extrákkal szerű kapcsolatban lenni. Rendes randik, különlegesebb programok nem lennének, csak szex, beszélgetés, otthoni filmezés, együtt alvás.

Mit tennétek, belemennétek?


2021. ápr. 15. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexbe nem mennék bele, rendes programokkal vegyített kapcsolatba igen.
2021. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Több lett a "nem", mint amire számítottam. Többiek, ti miért nem?
2021. ápr. 15. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom senkinek a haláltusáját végignézni, úgyhogy nem.
2021. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ott lennék mellette, mint barát, de nem tudnék ott lenni mellette, mint társ. Én érzelmileg bevonódok egy ilyen kapcsolatba és emiatt biztos nehezen viselném el az elvesztését. Barátként is megviselne (nyilván), de akkor az lenne bennem, hogy segítettem neki emberileg az utolsó napjaiban, ami egy emberi gesztus és nem az, hogy elveszítettem egy társat.
2021. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabad vagyok, így benne lennék.
2021. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így nem. Egy olyan ember szenvedését nem akarom végignézni, akit alig ismerek.
2021. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élek, így elutasítanám. Eleve ez az ismerkedési mód lelombozo, nem is ismerem, de azzal nyit nem sok ideje van hátra, mégis velem akar együtt lenni. Ha egyedülálló lennék valószínűleg nem venném komolyan, bolondnak gondolnám.
2021. ápr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is túlságosan belekeverednék érzelmileg még úgy hogy barát vagyok akkor is.
2021. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert ha már ismerem valamennyire, rég bepróbálkoztam volna, ha akartam volna bármit is. Szóval, nekem annyi nem elég, hogy vonzó valaki. És én sem akarok egy majdnem idegen haldokló mellett lenni, csak mert "bejön". Ennyire nem vagyok sekélyes.
2021. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy pontosan mit akar és milyen a személyisége. Az, hogy külsőre tetszik, még kevés.
2021. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!