Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ?ha a srác pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ?ha a srác pont elmegy mert mennie kell, én akkor pont beszélgettem ismerőssel,éreztem hogy hátra fog nézni és kb egyszerre néztünk hátra.

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 22:40
 1/3 anonim válasza:
63%

Egymásra vagytok hangolódva.

Vannak ilyenek, ahogy a fecske is megérzi merre kell repülni téli hideg elől, úgy az ellentétes nemek is megérzik merre van a párjuk tekintete.

Evoluciós ösztönök

2020. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy közös az érdeklődésetek egymás iránt, de ez még NEM SZERELEM.
2020. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs szerelmesnek lenni, főleg belé nem, nem azért mert rossz ember lenne vagy ilyesmi. Sok minden miatt felnézek rá, tisztelem, kb ennyi,.
2020. aug. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!