Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért védelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért védelmezi majdnem minden férfi a nőket szőke hercegként fehér lovon?

Figyelt kérdés
Bármelyik férfi akárcsak egy kis kritikát is meg mer fogalmazni bizonyos nőkkel szemben ezen az oldalon (nem, nem a "Minden nő qrva!" típusú kommentekre gondolok, azok tényleg síkhülyék), azt a többi férfi egyből darabokra szedi, hogy "Te nem vagy férfi kispofám!" és társai. Ezek a hapsik azért csinálják ezt, mert azt gondolják, hogy ezáltal majd a nők a hősies, lovagias viselkedésükért cserébe majd rá fognak szállni, mint légy a szharra? Mégegyszer mondom, nem a nőgyűlölő kommentekről beszélek, de múltkor láttam egy kérdésnél, hogy a kérdezőt zavarta, hogy a barátnője hazudott neki a múltbéli partnerei számáról. Erre mi volt? Nem fogjátok kitalálni... "Legyél már férfi!", "Jobbat érdemel nálad!", "Az ilyen gyökereknek hogy lehet barátnője?", "Az már a múlt, ne legyél kis b.uzi!" Ezekről beszélek.
2021. ápr. 16. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt az oldalt nezzuk?! egy ilyen kommentet maximum ha lattam par honap alatt, pont hogy inkabb az jellemzo, hogy uszitjak egymast a nok ellen, mint a feleszuek. (aztan persze meg vannak lepodve, hogy nem jut punci..)
2021. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Egyik fél a férfiakat szapulja, hogy mennyire nagy lúzerek a másik meg a nőket, hogy nekik semmi sem jó.


Az oldalon akkor vagy a legtutibb, ha minden nőt, de főleg a kövéreket és a rövid hajúakat isteníted.

2021. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert normális emberek. Elárulom, a férfiak többsége ilyen.


Te nyilván csak azt tudod elképzelni, hogy valaki a punci reményében viselkedik normális emberi lényként, mert te csak addig tudod a normalitás álarcat feltenni, míg dugásra van remény.

2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent meg honnan tudod minden kommentrol, hogy ferfi irta-e? akarki lehet, persze az inceleket mondjuk felismerni eleg konnyen, de mondjuk akar en is lehetek ferfi is meg no is.
2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem apró kritikák szoktak lenni, hanem kőkemény nőgyűlölő fröcsögések, amire a normális férfiak nagyon helyesen úgy reagálnak, ahogy leírtad.
2021. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Te nyilván csak azt tudod elképzelni, hogy valaki a punci reményében viselkedik normális emberi lényként, mert te csak addig tudod a normalitás álarcat feltenni, míg dugásra van remény."


Ha azt remélném, hogy majd lefekszel velem, ha kedves vagyok hozzád, akkor miért tettem volna fel ilyen "hímsoviniszta, nőgyűlölő" kérdést? És szerintem az, hogy egy férfi elvakultan védelmezi a nőket, még akkor is, ha jogos kritikáról van szó, aligha nevezhető normális embernek. Nem minden nő ártatlan kisangyal. És aki ezt ki meri mondani (ami az igazság), akkor az az ember már nem is férfi... ha ezt jelenti férfinak lenni manapság, akkor én nem vagyok az.

2021. ápr. 16. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Én nem védem őket, csak realista, érett férfiként megtanultam, hogy a minőségi dolgok pénzbe kerülnek...sajnos SOK pénzbe. Legyen az kocsi, öltöny, lakás, punci, óra,...
2021. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező:csak szerinted ès néhány elmeroggyant társad szerint jogos a kritika, és csak szerintetek ez az igazság.

Más szerint meg nem. Ennyi🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a személyeskedésen kívül még nem igazán kaptam érdemi választ, ami a témára vonatkozik. De valami azt súgja, hogy nem is fogok.
2021. ápr. 16. 10:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ennyi. Itt azért ritka a jogos kritika. Főleg mivel általánosságban beszélnek az incelek. Nyilván ha valaki a barátnőjéről, Piriről írja, hogy nem húzza le maga után a vécét, az jogos.
2021. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!