Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom, de tetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de tetszik valaki, akivel találkozni fogok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 éve van párom. Sajnos nem működik köztünk a szex, próbáltam vele erről sokszor beszélni, mert eléggé önző. (Én sosem megyek el, csak ha magamnak csinálom)

Nem hittem volna, hogy ilyen előfordulhat, de a véletlen úgy hozta, hogy találkoztam valakivel, akinek a kisugárzása nagyon megtetszett. Nem hinném, hogy lesz belőle bármi, de szeretném megismerni úgy érzem, viszont nem tudja, hogy van párom és ezt személyesen szeretném elmondani neki.

A páromat nem szeretném megcsalni, de már ettől is lelkiismeretfurdalásom van... mit tegyek?


26N


2021. ápr. 16. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Rád unt a pasid. Fogadd el! Keress mást, hogy ő is találhasson valakit magának!
2021. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Jah, azért önző, mert ráunt🤦🏻‍♀️

Nem. Azért önző, mert egy bunkó.

Valószínűleg más gond is van nàlatok, ami miatt nyitott lettél másra.

Én ezt mindet leülnék megbeszélni vele, ha pedig nem változtatna, akkor viszlàt.

Előbb-utóbb majd úgyis szembejön valaki mindig, aki tetszik, ha ilyen kapcsolatban maradsz.

2021. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Növessz gerincet, és mondd el a párodnak, hogy mással randizol. Amúgy már meg is csaltad, érzelmileg. És fejben már szerintem máshogy is. És csodálkoztok kedves nők, hogy mi férfiak nem bízunk meg bennetek.
2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Tapasztalat, ha a szex nem jó, a kapcsolat sem lesz jobb csak rosszabb. Becsukhatod a szemed, de ez tény. Én is próbáltam megmenteni, igaz én nem találkoztam titokban senkivel, de egyszerűen ezt nem lehet megmenteni. A jó kapcsolat alapja a jó szex is, nem csak az, hogy elvagyunk egymással meg szeretjük egymást. Én szakítottam négy év után és nem bántam meg, mert így megtapasztaltam, milyen ha jó a szex. Miért csinálnád magadnak, ha valaki megadhatja neked az orgazmust? Miért csinálnád magadnak, ah elvileg van kapcsolatod? Na ugye? Kb. lehetnél egyedül is, ha magadnak csinálod.


Ha már másfelé is nézelődsz, szerintem te is tudod mélyen a választ magadban, szakítani kéne és addig nem találkozni a másikkal, ne legyél ilyen nő.. aki titokban találkozgat. Legyél egyenes mindkét pasival meg hát magaddal is szerintem. Ébresztő!

2021. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat....

Fogalmam sincs, hogy hogyan tálaljam már neki... talán tényleg meg kell, hogy említsem, hogy így igenis észreveszek másokat is. :(

Biztosan emiatt van... sajnos öszöntönjeink is vannak.

Csak az bánt, hogy mindent imádok a páromban, ahogy megismertem, ahogy élünk...csak hiányzik az igazi jó szex. :(

Nem merek lépni, félek, hogy nem fogok így szeretni mást...

2021. ápr. 16. 14:19
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem szakítasz, és indítasz tiszta lappal egy új kapcsolatot? A jelenlegi már kuka. Ezt te is érzed és a kérdésedből is egyértelműen lejött.


Még nincs közös gyerek. Nincs közös lakás, nincs közös vagyon. Nem vagytok házasok.


Akkor meg mi a francnak kínlódtok?

2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, hogy szerethetsz egy olyan embert, aki simán elnézi, nem érdekli, hogy neked nem kielégítő a szex, mert nem szeret igazán?

Szerinted ez így rendben van?

Ilyen egy jó kapcsolat?

Ennél csak jobb legyen...

2021. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Mit tegyél?

1. ne vezessed meg az új pasid. MOST írd meg neki, hogy van párod

2. ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne találkozz vele

3. ha akarsz tőle valamit, szakíts előbb a pároddal

2021. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
2 emberrel sem vagy egyenes és még magadnak is hazudsz. Nem szereted a pasid, akkor nem mellette vadásznál. Csak félsz, hogy az újjal sem jön össze és ott leszel egyedül. Úgy néz ki, az a szar szex is jobb egy önző, de fix emberrel. Ez a szerelem? :D
2021. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%

Itt egy újabb pontokba szedett JÓTANÁCS :)


Mottó: "tele a padlás velük"


Több lépést javaslok.


1. Randizzál nyugodtan, jót fog tenni Neked :) De tartsd meg magadnak ezt a titkot, s semmiképp ne mondd el a párodnak. A lelki terhét cipeljed te magad.

A külső kapcsolatod gondolom tudja, hogy van párod.


2. Beszélj a pároddal nyílt és együttérző öszinteséggel arról, hogy te mire vágysz, te hogyan szeretnél élni, a külsőssről ne beszélj.



- A párod kedvedben jár

- A párod nem jár a kedvedben


Innentöl te döntesz arról, hogy mi legyen közted és a párod között.


Ha együtt maradtok a pároddal, és.......


3. Ha a külső kapcsolatod komolyra fordul, s mindketten szeretnétek együtt élni, akkor mondd el a párodnak, hogy mást szeretsz, és szakítsál vele.


4. Az új kapcsolatot eleve úgy kezdjed, hogy mondd el minden vágyadat, és a partneredtől is kérd azt, hogy nyílt őszinteséggel beszéljen minden vágyáról.


Ui.: MENNYIRE KÖNNYŰ EZT ÍGY LEÍRNI :)))

2021. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!