Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom, de tetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de tetszik valaki, akivel találkozni fogok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 éve van párom. Sajnos nem működik köztünk a szex, próbáltam vele erről sokszor beszélni, mert eléggé önző. (Én sosem megyek el, csak ha magamnak csinálom)

Nem hittem volna, hogy ilyen előfordulhat, de a véletlen úgy hozta, hogy találkoztam valakivel, akinek a kisugárzása nagyon megtetszett. Nem hinném, hogy lesz belőle bármi, de szeretném megismerni úgy érzem, viszont nem tudja, hogy van párom és ezt személyesen szeretném elmondani neki.

A páromat nem szeretném megcsalni, de már ettől is lelkiismeretfurdalásom van... mit tegyek?


26N


2021. ápr. 16. 13:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként együtt laktok? Ha igen, akkor hogyan oldottátok meg?

Mert ugye véletlenül sem arról van szó, hogy a pasinak van lakása, és te beköltöztél hozzá. Aztán meg akarnál jókat szexelni, de a könnyen szerzett egzisztenciát viszont nem hagynád ott.

Ugye nem erről van szó?

Ugye?

UGYE?!

2021. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ebben a helyzetben, ugyanúgy nőként. Szerintem szakíts most, mert úgyis szakítás lesz a vége. De addigra átverted az új pasit is és nem tudsz vele tiszta lappal kezdeni.
2021. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

21-nek.

Itt semmiféle egzisztenciáról nincs szó. Önmagáért szeretem, nem azért amije van, és még véletlenül sem jut eszembe a fillérkedés. Ne haragudj, de nem tudom miért ez jön le az embereknek, ha ragaszkodnak valakihez... sajnálatos ez a látásmód :( és ne értsd félre, nem bántásból írom neked.

Lakása sincs, albérlete van... és nem élünk együtt.

2021. ápr. 16. 18:26
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végképp nem értelek. Adott egy nyilván döglődő kapcsolat, Te meg ahelyett, hogy új fejezetet indítanál az életedben, inkább itt kínlódsz, és bemesélsz magadnak mindenféle hazugságot.


26 évesen tudhatnád már, hogy a szex minőségéből tökéletesen le lehet szűrni egy kapcsolat minőségét. Olyan nincs, hogy minden tökéletes, csak a szex nem! Akkor az egy barátság, vagy szövetség, esetleg szeretet(!) de nem igazi kapcsolat.


Na mindegy, feltettél egy kérdést, kaptál rá válaszokat. Azt csinálsz, amit akarsz...

2021. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Kolbaszos kisasszony...XD Mert nem mondod meg neki, h nem jo vele es elmesz elmenni? Legalabb emberileg legyel ertem ha a nokent nem megy.
2021. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
31%

Aki ekézi a kérdezőt, hogy nem nő, meg növesszen gerincet stb.

A párja férfi? Vagy gerinces? Afölött szèpen elsiklottatok, hogy milyen férfi az, aki nem törődik vele, hogy a barátnője kielégül-e. Nyugodtan ekézzétek őt is, hogy mekkora önző majom, ès valószínűleg másban is az.

2021. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
62%
26-os: a kérdezőnek bármikor lehetősége lenne kilépni. Ha nem teszi, akkor teljes mértékben megérdemli az ekézést.
2021. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
29%
Gyava kilepni de felre menni van esze...Undorito
2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

De ..., 28asnak!... éppen írtam, hogy nem megyek félre. :D szóval elolvasnád még egyszer amit leírtam? Vagy ezen mit nem lehet érteni? Ez az undorító szerintem meg. :D Hogy körülbelül a fele megmarad annak amit írtam, a másik feléhez meg hozzáteszel valami olyat, ami a TE fejedben létezik. :D

Ez, amiben döntésképtelen voltam, ez kérlek nem gyávaság.

A kérdésemre néhányan nagyon jó választ adtak, amin érdemes volt kicsit gondolkodnom. (Úgy gondolom erre való ez az oldal) Ezt egy hosszabb séta alatt meg is tettem és hoztam egy döntést.


De egy kettő embernek szintén ezt javaslom. :)


Ítélkeznek mindenki felett, aki felett csak lehet, de az véletlenül se történik meg, hogy önmagukba néznek. Rögtön az általánosítás megy, meg hogy pénz miatt, egzisztencia miatt, vagy valami bármi érdek miatt maradsz valakivel, mert az emberekből eltűnt a szeretet, az igazi érzések, empátia sehol nincs már. Mire jó az, ha elhordjuk a másikat mindennek? Ettől bárki több lesz? Vagy most jól megmondtad a magadét és örülsz?


Mivel leírtam egy kérdést (ideírva annak az egésznek a töredékét, ami bennem zajlik), megkaptam, hogy nem vagyok nő... undorító vagyok, meg még már nem is tudom mit. :D Csak azért, mert szeretnék boldogan élni az elkövetkezendő életem végéig (nem garantálva, hogy minden happy lesz) és szeretnék szexelni önfeledten és érezni, szeretni valakit, aki engem viszont szeret ugyanígy?

Tudjátok, ha kicsit hosszabb ideje vagytok egy rossz gödörben (nem szeretném, hogy bárki megtapasztalja, és nem is normális benne maradni, mert egészséges önbecsüléssel az ember nem teszi...de aki nem tudja még mit hogyan tegyen,) az egy idő után tanácsot fog kérni

valakitől, ha kinyílik a kis szeme. Én most Tőletek kérdeztem, hogy kilássak a sok szutyokból... és annak a pár válaszadónak nagyon szépen köszönöm, aki méltoztatott olyan választ adni, ami érdemleges volt és nem a saját gyülöletét vetíti ki rám.


Ahogyan Magamnak is, úgy sok más embernek is javaslom az önvizsgálatot.

2021. ápr. 17. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!