Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom, de tetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de tetszik valaki, akivel találkozni fogok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 éve van párom. Sajnos nem működik köztünk a szex, próbáltam vele erről sokszor beszélni, mert eléggé önző. (Én sosem megyek el, csak ha magamnak csinálom)

Nem hittem volna, hogy ilyen előfordulhat, de a véletlen úgy hozta, hogy találkoztam valakivel, akinek a kisugárzása nagyon megtetszett. Nem hinném, hogy lesz belőle bármi, de szeretném megismerni úgy érzem, viszont nem tudja, hogy van párom és ezt személyesen szeretném elmondani neki.

A páromat nem szeretném megcsalni, de már ettől is lelkiismeretfurdalásom van... mit tegyek?


26N


2021. ápr. 16. 13:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

Ez a "minden tökéletes csak a szex nem működik" a leggyakoribb önhazugságok egyike mert ilyen NINCS.


Leírod hogy tökéletes kapcsolatod van közben RANDIZNI mész egy idegennel. Szerinted egy jól működő kapcsolatban van ilyen? Egymás tökéletes ellentéte, nézz már rá a saját kérdésedre. Meg az is teljesen irreális hogy valaki az ágyban önző, minden másban meg odaadó, ideális partner. Az emberi személyiséget nem lehet így széthasítani. Valószínűleg a többi dologban ugyanilyen önző csak ott nem tűnik fel annyira mint a szexnél.


Egyébként elég borítékolható hogy le fogsz feküdni ezzel a sráccal, az elős lépést már megtetted a randival, a többi csak idő kérdése. De legalbáb rájössz hogy elcs...sztél 3 évet egy rossz kapcsolatra.

2021. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Jaj 4-es, bár mindenkinek lenne ennyi agya. De legtöbb ember beleragad egy rossz kapcsolatba, mondván úgysem lesz más se máshogy.

Mert félnek váltani, mert azzal nyugtatják magukat, hogy minden kapcsolat ilyen (rossz)lesz.

És hogy a szex nem is fontos.

Nem a lófüttyöt nem már.


Már a kérdező is csak vergődik egy rossz kapcsolatban. Még egy szeretői kapcsolat alapja is a jó szex, hát akkor hogy lenne jó már egy rendes kapcsolat, ha még az sem működik? Jó lehet vele sétálni? Vagy jót lehet vele sakkozni? Ő is nézi a Barátok köztet??


Ehhh

2021. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12-esnek :

bárcsak agy kérdése lenne ez csak. :)


a 7-es válaszoló nagyon elgondolkodtatót írt. talán fején találtad a szöget!

2021. ápr. 16. 15:22
 14/29 Nemo4 ***** válasza:
96%
Szex nélkül párkapcsolat nem létezik.A barátod sajnos nem az a tipus aki komolyan venné ezt. Én minden egyes aktusnál azt ratottam a legfontosabbnak, hogy a partnerem kellőképpen elélvezzen és a én a végén mentem csak el. Ez szerintem egy férfinál alap kellene, hogy legyen.Le kell lépned és mond is meg a pasanak, hogy miért. Máskülönben életed végéig szenvedni fogsz !
2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
8%

Ha férfi lennél ,akkor mindenki azt válaszolnál ,hogy előbb szakíts. Ne légy féreg.

Mivel nő vagy, itt te vagy az Isten.

2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan kérdező nulla önbecsülésed sincs. Neked nem volt még jó szexben részed, de nem is vagy ám becsületes, hogy előbb kísérletezgetsz, hátha nem jön össze és ló nincs szamár is alapon megtartod az otthon lévőt
2021. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező. Azért van bűntudatod, mert most fogsz félrekefélni "ezek után már jár" alapon, amire majd úgy hivatkozol, hogy "megtörtént" vagy csak simán lecseréled a hapid egy másikra.
2021. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17-es. Nem más miatt van bűntudatom. Nem a másik pasi miatt, hiszen semmi nem történt... még csak olyanról sem beszéltünk....


Azért van bűntudatom, mert sajnálom, hogy emiatt megy tönkre a kapcsolat. És nem mondom, hogy ez rendben van!

2021. ápr. 16. 16:30
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Azért ment tönkre a kapcsolat, (már tönkre van) mert a pasidat nem érdekli, hogy te hogy érzed magad, mivel nem szeret.

Az ilyenek egyébként senkit nem szeretnek, magukat sem, úgyhogy ez nem rólad szól.

2021. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkit arra kérek, hogy ha egy férfi ír ki hasonlót, akkor is a párját hibáztassátok.

Ne legyen az üres fejetekben kettősmérce.

Köszönöm.

2021. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!