Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan engeszteljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt, tegnap elmentem bulizni és ő ezt nem tudta mert ha mondom úgyis hisztizett volna.

Na és megtudta, felhívott és elküldött az anyámba.

Ma lementem hozzájuk mondta nekem menjél a k*rvaanyádba én meg adtam neki egy taslit!

Szeretem, de nem beszélhet velem így!Bánom is hogy megtettem, meg nem is.De azért anyámra allergiás vagyok!


2010. aug. 21. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hülye vagy.
2010. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de a csaj nem 100-as. Én, ha haragudnék valakire akkor sem szidnám az anyját. Azt mondom, hogy ez már reménytelen, főleg, ha pofont adtál neki. Legalább nagy volt XD? Ha nem és nagyon szereted, akkor beszéld meg vele.
2010. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
első!
2010. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ti pont összeiletek!!XD De amúgy sztem vegyél neki egy csokor virágot(ami a kedvence) és kérj bocsánatot a tasli miatt! És beszéld meg vele hogy miért haragszik ha te jól érzed magad a buliba!
2010. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ki ne engeszteld!!

egész életedben egy 0 papucs lennél

hagyd a hisztis libát a fenébe

2010. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, mindketten tanultatok az esetből. Hiába hisztizik, mondd el neki hová mész és kivel- vigasztaljon a tudat, hogy tudott róla. Viszont még egyszer meg ne üsd! N/17
2010. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!