Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Most, hogy álljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Most, hogy álljak a dolgokhoz?!

Figyelt kérdés

Szal,az van,hogy elég sok lánynak bejövök,de,ha akármelyik másik haverommal vagy kollégámmal vagyok,akkor,mintha engem észre sem vesznek!Mitől lehet ez?!

Ha egyedül vagyok,akkor sok csaj megnéz,szemeznek velem,de ha akárkivel megyek a városba,akkor tényleg olyan,mintha ott sem lennék!

Milyen rossz már,hogy le sem "csinálnak"ilyenkor a csajok!

A haverokat meg nézik ezerrel!

Akkor most mi van?

Jól nézek ki,de mindenki más jobb/vonzóbb nálam?

Van ismerősöm,aki gyengébben néz ki mint én,sokkal,de van egyfajta kisugárzása,ami megfogja a csajokat.

Pedig,nálam jóval idősebb a férfi és mégis odaáig vannak érte.

Ezt elérhetem,hogy ilyen kisugárzásom legyen vagy erre születni kell?

Leakarom győzni a női tekintetek rabul ejtését illetően!:)

Köszi!


2011. okt. 22. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
hát hajrá, ha valakinek ez az életcélja, hogy versenyezzen a többiekkel.. szerintem ebből fakad a rossz kisugárzás, mert nem mosolyogsz vagy ilyenek, hanem azért tepersz, hogy jobb legyél, mint a többiek..
2011. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy sokat segítene, ha nem azon görcsölnél, hogy tetszel-e éppen valakinek. :))
2011. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek dolgok nem abból jönnek, hogy hogyan nézel ki. Tehát nem onnan, hogy mit viselsz vagy milyen kulcsot pörgetsz.


Ezt úgy hívják stílus. Ha nincs neked, akkor az kemény meló lesz mire kialakítod, mert az mindig SAJÁT. Nem másolható.

2011. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!