Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túl szép nőktől tartanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl szép nőktől tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
Főleg, ha az illető még visszahúzódó is, kicsit "jégkirálynős"? Van egy gyönyörű ismerősöm, 27 éves, és nemrég vallotta be, hogy életében egyszer szexelt, és egy pár hétig tartó párkapcsolata volt egy idősebb pasival, más köze férfiakhoz egyáltalán nem volt. Teljesen ledöbbentem, mert ő az a típusú fensőbbséges, filmszínésznő kategóriás szépség, akit mindenki irigylésre méltónak tart a környezéteben. Elég halkszavú és visszafogott, de ettől függetlenül még a személyisége is elég megnyerő. Elmondása szerint életében ha 2-3 alkalommal próbálkoztak nála.
2021. ápr. 17. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Kb. 1-2 hetente valaki kiírja ezt a kérdést, de továbbra is NEM. Maximum 1-2 amúgy is félénk pasi van, aki nem kezdeményez náluk, de ők másoknál sem.

Ismerek gyönyörű jégkirálynőt és folyamatosan minden srác a nyakán akart lógni.

2021. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

én nem, szívesen megismerném, ha van erre lehetőségem. Megszólítás után biztos kiderül. De ha csendes, visszahúzodó, nem beszédes, akkor szürke kisegérnek látják sokan.

Hol szólíthatom meg? ;)

2021. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szépség mellé még ilyen jégkirálynős stilus is van, akkor igen, ijesztő.

Ha jégkirálynős, akkor nem megnyerő a személyisége.

2021. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó szó, hogy tartok tőlük. Inkább az, hogy annyira esélytelennek érzem magam, hogy őszintén meg sem fordul a fejemben,hogy lehetne közöttünk bármi is.
2021. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szepseg csak egy szintig jelent plusz vonzerot. Amikor bekarulnek az egyeb dolgok is a kepletbe, ott meg jo nagy hatrannyal indul. A kiralylanyokert ebben a felgyorsult vilagban mar senki nem fog megkuzdeni. A normalis emberek megtanultak mar, hogy arra kell menni, ahol latjak, hogy nyitottak felejuk. A nem normalisakkal meg pont ezt a par hetes dolgot lehet elerni. Amig ugy gondol magara, mint egy fonyeremeny, addig nem is fog kijutni ebbol a labirintusbol. A szepseg nem ertek, hanem allapot.
2021. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 moozygoo ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én tartanék nem próbálkoznék
2021. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Pont az lenne a bajom, hogy túlságosan megközelíthetetlen(nek tűnik). Alapból demotivál az ilyen - vagy van szimpátia, vagy nincs. Ha van, miért ne vágjunk bele? Ha nincs, akkor egyik jobbra másik balra, el van intézve.

Jelen pillanatban nem vagyok olyan helyzetben, hogy extra energiát el tudnék puffogtatni csak úgy habizti a levegőbe. De ha körülöttem nem lenne káosz sem érdekelne a dolog. Az élet annyi más területén kell megküzdeni valakiÉRT, meg úgy általában helytállni, hogy inkább skippelném. Főleg, mert hajlamos vagyok beleélni magam egy kapcsolatba - még azelőtt, hogy bármi is lenne. :D

Ha lenne közös témánk, jól éreznénk magunkat együtt, mindettől függetlenül nem lenne kérdés, hogy beletekerem-e a magamét. Csak hogy ezt megtudjam, odáig el is kell jussak.

2021. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!