Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem van, de elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem van, de elkezdett érdekelni más, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel, 10 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, jól működik a kapcsolatunk, apróbb konfliktusaink vannak, amiket mindig meg tudunk oldani. Sokat beszélgetünk, igyekszünk minél több időt értelmesen együtt tölteni, programokat szervezni, stb. Szóval egyáltalán nem mondanám, hogy bármi komolyabb gond lenne velünk, semmilyen téren, nem érzem laposnak a kapcsolatot.

Viszont egy néhány hete megismertem valakit, de úgy, hogy mikor belépett a szobába, egyszerűen mintha megállt volna az idő, teljesen lefagytam. Elsősorban nem a külseje miatt, hanem volt a kisugárzásában valami megfoghatatlan, ami teljesen megborított. Azóta csak rá tudok gondolni, de én se teljesen értem hogy miért.

Mint kiderült, neki is ugyanez volt velem, ezért felvette velem a kapcsolatot, találkoztunk és beszéltünk erről. Úgy éreztem, hogy nagyon egy hullamhosszon vagyunk, ő is szeretne jobban megismerni és aztán ki tudja mi lenne, viszont ugye nekem férjem van, amit már az elején letisztáztunk, és így teljesen egyértelmű mindkettőnk részéről, hogy semmi sem történhet köztünk.

Szerintetek mi lenne itt a helyes döntés? Valami nagyon vonz ebben a pasiban, viszont nyilván a férjem a legfontosabb számomra a világon, és nem szeretném elhagyni. Volt esetleg valaki már hasonló helyzetben?


ápr. 30. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha szereted a férjed nem mész félre mással, ha mégis, akkor nem szereted mégsem a férjed.
ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen és nemet mondtam a pasi hívására. Ennyire. Te viszont még leszel dugva előbb utóbb szerintem.
ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a pasival a kapcsolatot, és ne engedj semmilyen kísértésnek, ha szereted a férjed!
ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem rövidesen rájönnél, hogy nem is annyira nagy szám az a pasi, csak 10 év után már nagyon hiányzik az életedbe egy kis bizsergető újdonság.
ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elköteleződtem a férjem mellett, ezért amikor ilyen történt, egyszerűen nem mentem még olyan helyre sem ahol megfordulhat, és soha nem álltam vele szóba. Azt te tudod, hogy neked mennyire fontos a házasságod.
ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Voltam házas, legalább évente előfordult ilyen időmegállásos találkozás, csak épp néhány jó szónál, vagy kétértelmű mondatnál nem jutottunk tovább. Mondjuk én nem tagadtam le magam előtt, hogy az egyiknek tetszett a cicije, a másiknak a méretes feneke, a harmadiknak az aranyos pofija. Szerettem a feleségemet, de elképzeltem ahogy felmegyek egy kávéra hozzájuk és érzéki csókolózás után megpocsékolom őket.

Rátok nőkre is ugyanúgy hat a megjelenés, csúnya férfira nem gerjedtek rá, csak ha szexi a teste.

Nálatok nőknél ritkábban jön ez elő és hajlamosak vagytok a sármos mosolyt és a kidudorodó nadrágot kisugárzásnak hívni. Rá vagy gerjedve a hapsira, ő meg szívesen lenne a szeretőd. Ennyi a történet. Sajnálom a férjedet.

ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nincs jó döntés, de dönteni kell majd...
ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Dugjatok egy nagyot aztán térj vissza a szürke hétköznapokhoz, az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen helyzeteket kihagyj.
máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert házas vagy, még nem vakulsz meg és a hormonok is működnek. A kérdés az, hogy le tudod e rázni magadról a dolgot és reálisan gondolkodni, vagy félrelépsz egy valszeg futó kaland miatt.
máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
8-as téged még a gorilla is megkefélne.Ennyit ér neked a másik.Álmomban se gyere elő.
máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!