Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam meg azt, amire vágyik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam meg azt, amire vágyik?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, első párkapcsolatom. Eddig úgy éreztem, hogy túl különböző a gondolkodásmódunk azokkal a férfikkal, akikkel ismerkedtem és nem passzolnánk. Megszakítottuk az ismerkedést, valakivel meg barátok lettünk.

Viszont egy éve beleszerettem egy fiatalemberbe. Kovid miatt lassabb folyamat volt, de nemrég összejöttünk. Viszont ő tapasztalt, 22 éves, komoly párkapcsolatai voltak (1 éves és 2 éves)

Nagyon szeret engem, de kicsit félek, hogy meg tudom e adni azt, amire ő vágyik. Én tapasztalatlannak és kicsit gyereknek érzem magam, mert nekem minden új.

Komoly párkapcsolatot szeretnék és vele ezt meg is tudom valósítani.

Érezteti, hogy mennyire "tökéletes" vagyok számára és nincs alapja az aggodalmamnak. Szereti bennem, hogy van tartásom, nőies vagyok, meg szerinte van bennem valami ártatlan jóság is.

Inkább tanácsokra lenne szükségem. Illetve érdekel, hogy mit tartotok fontosnak, hogy meglegyen egy nőben.

Tudom,hogy nem kell ráparáznom semmire, mert jön magától, stb. és alapból magabiztos vagyok, de most kicsit elbizonytalanodtam.



2021. ápr. 17. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ö megtalálta benned, ami szerinte meg kell legyen egy nőben.
2021. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" ő tapasztalt, 22 éves, komoly párkapcsolatai voltak (1 éves és 2 éves)"

Ahonnan én nézem ez elég viccesen hangzik.


Ezt nem én írtam, de berakom ide mert tetszik és idevaló szerintem.

A kérdés: "...érdekel, hogy mit tartotok fontosnak, hogy meglegyen egy nőben.."?


A baráti társaság ne az alkoholisták, parti drogosok közül kerüljenek ki, hanem normális értékrendű, rendezett hátterű emberek legyenek. Legyen képes megvédeni magát egy vita során, kiállni a vélt igaza mellett, értelmesen megfogalmazni az érveit és kifejezni magát, ne hisztivel, behódolással, kiabálással, durcival kezelje a konfliktust, ugyanakkor képes legyen megérteni a másik álláspontját és ha igaza van, elfogadni. Legyenek kialakult nézetei, értékrendje, amihez tartja magát és amit mástól elvár. Legyen egészséges önbizalma és énképe. Álljon ki a döntései mellett és vállalja a következményeket.

2021. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Köszönöm, ez nagyon igaz és jó érzéssel tölt el.


2. válaszoló!

Nyilván tekinthetjük sokféleképpen a konoly párkapcsolatot és a tapasztaltságot, én most magamhoz képest írtam, hogy tapasztalt, mert számomra minden új, még a csók is, neki pedig hosszabb kapcsolatai voltak. Szóval ez hozzám képest van így.

Köszi a bemásolt választ, azt hiszem ezek igazak rám.

2021. ápr. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!