Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meglepne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket meglepne, ha egy fiatal, a huszasévei elején járó lány/nő azt mondaná, hogy nem híve az alkalmiknak és inkább komolyabb párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Történt, hogy megismerkedtem egy sráccal, aki szintén komoly kapcsolatra vágyik, de eddig csak alkalmik jutottak neki és ezt megunta. Mikor először találkoztunk szabályosan meglepődött azon, hogy nem akarok vele lefeküdni vagy kihasználni. Ez persze jól esett neki, meg folytatná, csak meglepődött azon, hogy van olyan, aki nem fekszik egyből alá.

Mondtam is neki, hogy nem vagyok az ilyennek a híve, majd ha többet találkozunk és megismerjük egymást, akkor nyilván több is lesz. Ez manapság ennyire fura, hogy így gondolkodok?


2021. ápr. 14. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem az lepne meg, ha valaki alám akarna feküdni.
2021. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik egy kapcsolat minősége és hossza, de egyébként adom a hozzáállásodat
2021. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, ebben mi a meglepő. Miért ne akarhatna valaki komoly kapcsolatot huszonévesen? :D
2021. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kicsit k*rva nagyképűnek tűnik ez a hímr*bancka:D
2021. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a normális
2021. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, de nagyon meglepő! A lányok alig 80%a akar szintén komoly kapcsolatot.


Not like other girls mém prózában :)

2021. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez lenne a normális.
2021. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit figyelj oda, mert ez csak ámítás. Pont ő akar a bugyiba jutni minél előbb.
2021. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!