Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha az életkorotok elárulásával a fiú azzal "bókolna", hogy annál fiatalabbnak látszotok?

Figyelt kérdés
Pozitívan vennétek?

2021. ápr. 17. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem legtöbben még 18-nak se néznek szal jobban örülök ha legalább a valódi koromat tippelik 😅
2021. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Engem 24 évesen is 16-17-nek néznek szvsz nem meglepő
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem minden huszonéves nőnek azt mondják, hogy tizenévesnek néz ki. Nekem is, pedig szerintem egyáltalán nem nézek ki fiatalnak. Sőt, barátnőinek is, pedig van olyan, akinek már látványos homlokráncai és szarkalábai vannak. Oké, a személyimet is el szoktak kérni, ha nagyritkán alkoholt veszek, de konkrétan a 30 éves dús szakállú, kopaszodó férfi ismerősömnek is kérték már el.

Gagyi bóknak találom, de a naiv, butus nőknek általában nagyon bejön és azt hiszik miatta, hogy versenyezhetnek a 18 évesekkel...

2021. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös, azzal lepne meg, ha annyinak nézne amennyi vagyok, mert eddig ez a ritkábbik forgatókönyv:'D 11 évesen rosszul esett, amikor 6-7-nek néztek, 18 fölött meg most huszon évesen inkább vicces ha pár évvel fiatalabbnak néznek, bók majd idősebb koromban lesz:)
2021. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szinte mindenkinek ezt mondják. Én is ezt mondom, akkor is, ha nem igaz, sőt, inkább idősebbnek néztem :D
2021. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
persze, pozitiv, de ugymond mar megszoktam es nem nagy dolog, mert tudom, hogy tenyleg nem nezek ki annyinak, amennyi vagyok. tehat hasra nem esnek.
2021. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma.
2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy ha nekem tetszik, akkor ő is lehetséges szerelmi partnerként tekint-e rám vagy sem. Ez ugye nem korfüggő.
2021. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmi bókok nekem egyenlőek azzal hogy koralapján kvázi "leöregez"
2021. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel én fiatal vagyok így is, ezért lehet, hogy nem jönne be.
2021. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!