Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha az életkorotok elárulásával a fiú azzal "bókolna", hogy annál fiatalabbnak látszotok?

Figyelt kérdés
Pozitívan vennétek?

2021. ápr. 17. 12:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
53%
Csak személyes vélemény, de szerintem nem feltétlenül a korával kéne bókolni. Engem általában mindig fiatalabbnak, amivel tisztában is vagyok, hogy fiatalabbnak tűnök, szóval igazából semmilyen reakciót nem vált ki. Ha pedig azt mondanák, hogy idősebbnek tűnök, arra sem feltétlenül tudnék mit reagálni. Viszont biztos van, akinek esetleg ez rosszul eshet.
2021. ápr. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!