Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látta már valaki ezt az oldalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látta már valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Most dobta fel nekem a Facebook

[link]



2021. ápr. 18. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ember portfóliója lenne hogy társat találjon magának?
2021. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis reklám.
2021. ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom igen, bár amúgy tényleg nem rossz ötlet :)
2021. ápr. 18. 08:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik az ötlet. Igazából csak a következő két sort kéne átjavítanom benne:


"28 éves miskolci férfi vagyok, eddig két párkapcsolatom volt, mindkettőből sokat tanultam."


"Külsőleg vonzó, jóképű férfinak tartanak, barna szemem és sötét barna hajam van."


És akár én is lehetnék...


De ezek szerint nem csak nekem nagyon nehéz komoly kapcsolatra olyan nőt találni, aki nem akar gyereket (és nincs is neki). Meg lehet köszönni Viktornak ezt is sajnos... a sok állami támogatás miatt már az is akar, aki eddig nem akart...

2021. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos lesz olyan lány, ahogy láttam vannak azért páran akik nem szeretnének :)
2021. ápr. 18. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Igen, vannak. De azokkal más probléma lesz.

- Kompenzálnak és a kutya-cica lesz helyette a "gyerekük".

- Alkalmatlanok párkapcsolatra, nem tudják elfelejteni valamelyik exüket.

- Túlsúlyosak.


A közös halmazokkal van a probléma. Olyat lehet találni, aki nem akar gyereket, csak a többi szempontnak is meg kéne felelnie.

2021. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem én de minden ember más, biztos van olyan aki megfelel az összes halmaznak :)
2021. ápr. 18. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!