Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még próbálkoznom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom, ha nem hajlandó kommunikálni?

Figyelt kérdés
A férjem két hónappal ezelőtt - 15 év házasság után - bejelentette, hogy elhagy. Az ok elméletileg az, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Sosem veszekedtünk, a hétköznapokban szép csendben elvoltunk, és ez volt talán a baj. Egyikünk se tett azért, hogy feldobjuk a kapcsolatunkat. Neki az volt a megoldás erre, hogy felszedett egy gyermektelen nőt, és most éli világát. (nekünk 2 gyerekünk van) Amikor bejelentette a barátnőt, akkor próbáltam kérdezni a "miértekről". Hogy miért nem beszéltük át, próbáltunk változtatni. Nem kaptam rá válaszokat, csak kb annyit, hogy "mert csak". Most két hónap után még mindig nem hagy ez engem nyugodni, hogy miért. Próbáltam vele beszélni újból, hátha nála már lecsengett valami, és válaszol őszintén a kérdéseimre, hogy miért kellett, hogy így legyen, miért nem lehetett először megpróbálni változtatni? Mit tudtunk volna tenni? A kérdéseimre nincs válasz, csak lekezelő elutasítás. Nekem viszont így nagyon nehéz továbblépnem. Mit tudok tenni szerintetek? Törődjek bele, hogy nem kapok válaszokat? Nem úgy lenne tisztességes, ha őszinte lenne velem még utoljára? Vagy én várok el sokat?
2021. ápr. 18. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Én is próbáltam válaszokat kapni, hogy miért, de hiába. 13 év után, két közös gyerek, elhagyott. Sajnos túl kell lépni, mást nem tehetsz.
2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elege van a gyereknevelésből, meg abból ami vele jár. (Igen, a kevés, az is csendben zajló szex ide tartozik.)

Szomorú, és nagyon sajnállak, de ez veszett fejsze nyele.

N

2021. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok már tőle semmit, bízni se tudnék benne már. Nem ez a célom. Csak szeretnék őszinte válaszokat kapni a kérdéseimre, hogy harag nélkül tovább tudjak lépni.
2021. ápr. 18. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek és sajnálom tényleg :( Viszont szerintem most nemigen tudsz ennél többet tenni. Lehet volt benne valami csendes sérelem, hogy most megmutassa, ő még kívánatos férfi és más nők látnak benne még valamit.


A barátnővel meg simán szakíthat pár hét után, aztán majd visszasompolyog hozzád, mindenféle forgatókönyv van. A megcsalás így is úgy is megbocsáthatatlan, tehát ez mindegy is.

2021. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyikünk se tett azért, hogy feldobjuk a kapcsolatunkat, ez volt a baj."


Igy helyes a mondat.


"Sosem veszekedtünk, a hétköznapokban szép csendben elvoltunk, és ez volt talán a baj"


Ez helytelen, a béke nem tesz tönkre kapcsolatot, a veszekedés igen.


Inkább túl unalmas és semmilyen vagy valószinüleg, majd ugyis a válaszaidból kiderül mizu.

2021. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: Remélem nem gondolod komolyan, hogy egy-két itteni válaszból eldönthető, hogy valaki unalmas-e a hétköznapokban...

Egy szóval nem mondtam, hogy nem közösen rontottuk el. Épp ezért esik rosszul, hogy el lettem hagyva válaszok nélkül. És anélkül, h megpróbáltuk volna helyrehozni a hibákat.

2021. ápr. 18. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!