Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők tesztoszteronra gerjedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tesztoszteronra gerjedését hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

Pl. sportoló pasi izmos, és az izomhoz logikus hogy sok a tesztoszteronja, akkor ez okoz valami "szagot" amit éreznek a nők és elkezdenek vonzódni?


Tehát akkor akárki elmegy gyúrni, izmosodik, növekszik a tesztoszteron szint és egyszer csak vonzóbb lesz nőknek?



2021. ápr. 18. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze, meg vegyélferomonos parfümöt is..
2021. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Igazából úgy hallottam, hogy a fanszőrzet felfogja azokat a bizonyos illatokat - ha jól tudom, feromon a neve - amit a nők megéreznek.


Ez elgondolkodtat, hogy mennyire érdemes akkor borotválni, ott.

2021. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 1


akkor ez úgy hülyeség ahogy van ugye?

2021. ápr. 18. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az izmos pasi látványa is elég.
2021. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezt én sem értem, de azt olvastam, hogy azok a nők, akik fogamzásgátlót szednek, kevésbé vonzódnak a "macsókhoz", mint akiknek nincs belekavarva a hormonháztartásukba. Úgyhogy nem csak az egyik félen múlik.


Max. úgy tudom elképzelni, hogy vannak olyan külső jegyek, amik arra engednek következtetni, hogy a másik nagyon férfias.

2021. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Itt is van az egyik leírás:


#7 - Feromonokat bocsát ki


"Na nem a szőr maga. A verejtéket elvezető szálak felületén ugyanis a testünk által kibocsátott izzadtság gyorsabban párolog, így a benne található feromon-molekulák is nagyobb koncentrációban kerülnek a levegőbe"


[link]

2021. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos szinten működik, a bőr tapintata is befolyásoló lehet, de ha mesterségesen viszed be vagy magadra az mesterségesen változtat rajta, tehát ha egy ember ilyen aprólékosan figyelne, akkor amit abbahagyod már nem úgy vélekedne rólad, egyébként a fogamzásgátló is hasonlóan hat, bár kétlem hogy ezt ki tudod szagolni, de viszont a disznók érzik ha egy nő menstruál és hát akkor nem érdemes bemenni közéjük, bár pasiként ezt nem tudod le ellenőrizni.
2021. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

A kopaszodás is lehet összefüggésben a tesztoszteronszinttel, viszont nem minden nőnek tetszik egy kopasz / kopaszodó férfi.

„Gyúrás” esetén meg nem feltétlenül természetes, hanem inkább szintetikus szteroidokat nyomnak magukba egyes férfiak, csak hogy elérjék a kívánt hatást. (Ami még impotenciát is eredményezhet náluk.)

Szó se róla erősíteni lehet, de nem szabad túlzásba vinni a dolgot, mert akkor át lehet esni a ló túloldalára.

2021. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

A Dívány című tudományos folyóiratot szerintem hagyjuk ki a dologból.

Amúgy nőként elárulom, ez úgy működik, hogy ha egy pasi full antipatikus, akkor hiába gyúrja ki magát, továbbra is taszítani fog.

A szőrt pasin imádom, a testüket babapopsira borotvált csávókat meg nem preferálom, de ez egyéni ízlés dolga.

2021. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, látom megihletett a hozzászólásom.

Figyelj, én se tudom, hogyan érzékelem a tesztoszteront, nekem a kopasz férfiak nem tetszenek, de kétlem, hogy a kopaszodást a tesztoszteron okozza, mondjuk nem néztem utána.

Külső jegyek, nyilván a feromonok és a kisugárzása így egyben.

Az, hogy kigyúrja magát, az nekem semmit nem ér, mert nem genetikailag/hormonálisan olyan, hanem mesterségesen. A jó pasi olyan, mint a jó nő, nem kell sokat tennie a külsejéért. Nem a legszebb nőkből élnek a kozmetikai szalonok és szoláriumok.

2021. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!