Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóga vagy konditermi edzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóga vagy konditermi edzés van jobb hatással a tesztoszteron növelésére?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

A nagy súlyok emelés.

32/f

2019. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rockarc ***** válasza:
66%

Amerikai foci.


42F

2019. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyel ginzeng kapszulakat,zellert. Brazil jiu jitsu,kempo. Eroszakos erosportok. Legabbis ezeken a szemem elott ferfiasodtak meg a csoporttarsaim.

A joga tuti nem jo tesztoszteron novelesre.

N

2019. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3 és neked mi ez a kemény a nadrágodban?
2019. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó, kemény itt a leszbikus vonal is, lehet nézte, hogy lehet férfi. :D

Golyók nélkül tömheted magad zellerrel, sosem fog termelődni.

2019. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Box,konditerem nálam ez a kettő bevállt természetes módon, de próbáltam tesztoszteron fokozó szereket de nálam az annyira túl tolta a szintethogy azt hittem vagy ott helyben átmegyek a falon vagy megáll a szívem ezért leálltam vele.
2019. febr. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem minek ez a keménykedés, de tényleg! Minek akarsz gladiátor külsőt? Szerinted akkor ezerrel tapadnak rád a nők? Mekkora álszent gonosz világban élünk. Bakker ez csak üzlet! Elhitetik veled, hogy csak akkor leszel férfi, ha havonta min. 100EFt-ot költesz magadra. Gratulálok azoknak, akik beveszik ezt a f*st.


Boxolni? Minek? 3 másodperc alatt agyonvernek, járhatsz te akárhova. Agresszió? Minek? Az csak a bajt hozza, szerintem meg legyél jó, legyél segítőkész.

2019. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tantra jóga önmegtartóztatással kombinálva azért elég jól előhozza belőled a férfias jegyeket. :D Mármint főként kisugárzás szintjén, de ez évek munkája.
2019. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagy súlyok! Már vagy tucatnyi vizsgálat bizonyította,férfiaknál megduplázhatja a növekedési hormon és a tesztoszteron termelődését


30N

2019. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!