Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt az érzést? 13/f

Figyelt kérdés
tegnap a mostohatesóval elhúztunk a vidámparkba és nagyon sok szép lány volt de egy nagyon megfogott mármint a többi lányra is ránéztem de irántuk nem éreztem ilyet.200%-ig az esetem volt de szerintem meg fordítva -200%(magyarul én meg eggyátalán nem voltam az esete)és az arca is eléggé beleégett az arcmemóriámba ami még nem is lenne baj ha lenne valami önbizalmam ,de egyátalán nincsen,(ez rátesz pár lapáttal) mert !szerintem! kinézetre egy torzszülött vagyok ami egyátalán nem igaz mások szerint helyes vagyok de ez nem egy olyan dolog hogy 'nemgondolokráéselfelejtem/elmúlik' +még a parlagfű allergia(hurá) bocsi ha furán fejeztem ki magam
2010. aug. 22. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát kerss másik csajt :D az a legjobb felejtés:dvagy ha tudod keresd meg vipne vagy iwiwwen vagy valahol :D hátha fetvan és írj neki :) sok sikert:D
2010. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hehe, én is allergiás vagyok, de állandó kezelés alatt állok és így elviselhető :) Hordj gyógyszert magadnál (orrspray, ha ekcémás vagy krém, ha aszthmás inhalátor, stb.)

Ha jól értelmeztem nem is ismered azt a lányt, lehet, hogy külsőre csodaszép, ő az ideálod, de, ha a belseje rohad, akkor mit kezdessz vele? Van esély rá, hogy találkoztok még?

17/L

2010. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus 13 éves fiú vagy, kb. 1 hét múlva elfelejted a csajt, ha pedig ismernéd (ez nem derül ki), akkor szólítsd meg, semmit sem veszíthetsz. Úgysem marad sokáig az ideálod akit bálványozni fogsz. Ebben a korban amúgy mindenki torzszülöttnek gondolja magát, szóval semmi para, van esélyed (remélem a csaj nem 16 vagy ilyesmi). Parlagfűre az orrspray is lehetőség. Légy magabiztosabb, 13 évesen engem sem bírtak a lányok, de 2 év múlva nagyot fordult velem a világ, még csak most kezdesz kamaszodni, férfiasodni, szóval ha nem sikerül, ne törj össze.
2010. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

küldj privibe képet és megmondom hogy helyes vagy e.

meg adok ott egy jó tanácsot is..)

2010. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!