Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Már vége van közte és köztem mindennek lassan másfél éve. Nekem még iszonyatosan fáj, teljesen elszívja minden energiám ez a dolog és egyszerűen képtelen vagyok túllépni rajta. Nagyon fáj ha más lánnyal látom. Próbálom kerülni őt és ha egy ideig nem látom akkor jobb, de amint újra meglátom akár csak egy másodpercre is újból elkeseredem és teljesen összeomlok újra.

Egyszerűen képtelen vagyok túltenni magam rajta. :( 17/L


2011. okt. 20. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Megköszönném az értelmes válaszokat.
2011. okt. 20. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi kunszt nincs ebben. Foglald le az agyad, mindig csinálj valamit, legyél társaságban és keress mást aki hasonló tulajdonságai vannak, azaz olyanok amiket szeretsz.
2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kemény dió.Több idő kell.Haverok, valami amivel elfoglalod magad.És jól berúgni sem árt.
2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig csak úgy megy, ha más fiú után nézel és vele már semmilyen szinten nem foglalkozol. Tudom nehéz, de nem lehetetlen.
2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, csak az egy be nem teljesedett szerelem volt, soha nem fájt még semmi annyira, soha nem voltam még annyira magam alatt, soha nem éreztem magam annyira sebezhetőnek és gyengének, de akkor tanultam meg, hohy mindig fel kell állni, és élvezni kell az életet, na meg azt is hogy a legjobb dolgok mindig akkor jönnek , ha nem hajszolod őket! :)- nagyon hosszan tudnék róla mesélni, de ezt itt most nem tenném meg. (16/F)
2011. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Valóban le kéne foglalnom magam valami értelmessel :D


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:01

Tudom milyen borzalmas :/ és kívánom, hogy találj valakit, aki viszontszeret :)

2011. okt. 20. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből is csak tanultam, és ahasznos volt, nem úgy gondolok vissza rá, mint a legrosszabb élményemre :) Aranyos vagy, köszönöm, énis csak ugyanezt kívánhatom neked! :)
2011. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!